reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja jakoś jestem tak przyzwyczajona do tel , że siadam do kompa od wielkiego dzwonu. Poza tym wygodniej mi coś robić i w miedzy czasie pisać . Aktualnie pakuje zeczy w pudełka owijam w gazetki :) tak się pusto Juz robi w moim małym domku :( szkoda mi będzie stąd iść mimo że to taki mały kwadracik :)

Maui normalnie do rodzinnego moge iść po receptę na ta szczepionkę ?

Napisane na GT-I9505 w Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, u nas znów szaro, buro, aż nic się nie chce.
Mam trochę doła, ciężko mi, i mnie dopadło puchnięcie nóg, a już myślałam, że mnie to ominie, źle spałam i wogóle.

Co do szczepień to jestem zielona w temacie, też mnie to przeraża. Ale chyba będę szczepić tylko obowiązkowymi.

Wczoraj odebrałam wyniki i wyszedł mi niedobór witaminy D, oczywiście naczytałam jakie to ma skutki dla dziecka i jestem wściekła i na siebie, że nie pomyślałam, ze wcześniej zacząć brać, ale i na swoją gin, która powinna jednak mi na zwrócić uwagę jak pytałam ją czy brać jakieś witaminy. Dopiero endokrynolog się zainteresował tematem, ale to już III trymestr.

Co do cukrów to już nie wiem co jeść na śniadanie, nawet po jednej kanapce mam cukier ponad 120, całe szczęście, że na czczo i po pozostałych posiłkach są w normie bo bym oszalała.
Nie ma co piękna końcówka ciąży, a było tak pięknie
 
Hej wszystkim:happy2: u mnie noce ciężkie, bo wszystko boli w każdej pozycji i budzę się co chwilkę żeby się przekręcić z boku na bok.
Maui czy po konsultacji zdecydowalas się na szczepienie w pierwszej dobie czy będziesz to chciała odłożyć w czasie? Bo trochę przeraza mnie ze cala Europa już nie szczepi w pierwszej dobie tylko Polska i chyba Rumunia się trzymają tej procedury..
 
Spałam jak zabita od 20.30 do 9.30...
O widzę, że o rozstępach mowa... mi w 1 ciąży nie wyszły, teraz póki co też nie widzę, ale mam do nich stosunek... no w dupie je mam -w kilku słowach.
Ja mam osobowość narcystyczną więc czy z rozstępami czy bez to wiecie....
za to jestem opryszczona jak nastolatka i te znamiona po tych pryszczach mi będą schodziły pewnie z rok -czoło, caaałe plecy, ramiona, dekolt -no dramat ale co tam -w końcu zblakną

No to GosiaLew siedzisz na tykającej bombie:-D nie zapomnij napisać gdyby coś się zaczęło
Ewa90 -myślę, ze z tego co czytałam to normalne. Też tak miałam ale pojechałam do lekarza
kasik90 to do przewidzenia było:laugh2::laugh2: im więcej lekarze straszą, że wcześniej się urodzi, tym mniej z tego wynika:-) :)
kameleonleon hahaha w sumie -taczka dobra rzecz, myślisz ze dziecku robi to różnicę??? kiedyś sobie radzili bez wózków. Mój M się śmieje, ze kiedyś był 1 rodzaj z tego 2 kolory i wszyscy musieli być zadowoleni:-D
Evelina89 -nie to ogarnie M jak będziemy wychodzić ze szpitala, tylko kurz się będzie zbierał na pościeli. Ja zawsze powtarzać będę -jedz krówki -na krówkach dzieci szybko rosną:-D
Boliwia też byłam wieczorem po pizzy ale M zrobił hawajską domową więc zgagi nie było
Tirli podrzuć słońce

Ja apetytu nie mam wcale -owoce i naleśniki z dżemem bym jadła w kółko, M gotuje u nas w domu i miesiąc temu gotował jeszcze 2 porcje, później 1 i 1/2 to teraz tylko dla siebie robi. A ja lecę do sklepu po mrożone truskawki i bułki -i tyle z mojego jadłospisu... jagody jeszcze dorwie w Piotrze i Pawle. Wieczorem dowiozą mi maliny i świeże owoce

Odkąd teściowa mi powiedziała, że ona chętnie jak urodzę przyjedzie z teściem posprzątać mieszkanie to już nic nie robię oprócz bieżących porządków:-D:-D jak chcą -proszę bardzo -bylebym tego nie widziała:-) :)

ja zamknęłam 36 tc z wagą 65,5kg czyli równo 10 na plusie, teraz już puchnę tak strasznie, ze wieczorem bez masażu stóp nie zasnę tak mi latają
 
Papatki, to faktycznie gin dał ciała z witaminą D. Mój również nieszczególnie rozgarnięty ginekolog na szczęście w tym przypadku od razu na pierwszej wizycie powiedział, że bez suplementacji witaminą D daleko nie zajedziemy. Jest zalecana każdemu w Naszej strefie klimatycznej w okresie jesienno-zimowym, a co dopiero ciężarnym...

Nie wyspałam się dziś za bardzo. Nadal denerwuję się wózkiem, ale przynajmniej znalazłam sklep, który dostarczy mi wybrany model w 21 dni. Pewnie jeszcze nie urodzę do tego czasu, więc się cieszę.
 
Papatki spróbuj zmienić chleb może. Nie wiem jaki jesz. Próbowałaśw graham? Kochana ja po 6 dawkach insuliny mam przekroczenia po chlebie. Wiem jak to irytuje, bo człowiek głodny a jeść nie może. Stara się a tu nic. Byłaś już w poradni?

Maui ketony w moczu? To nie dojadasz, albo za mało pijesz albo za długą przerwę masz między kolacja a śniadaniem.

13x13 u mnie pewnie będzie tak, że jeszcze i do terminiu dotrwam ;)

Niesia_88 to co za wózek miałaś a jaki w końcu chcesz? Ty nie brałam czasem camarelo?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nesia to sie nie martw bo my to musimy czekac do wt czy oddadza kase a nawet jak tak to i tak nic wybranego mie mamy, a u mnie cc za 2,5 tyg.... juz jestem tak zla ze najwyzej kupimy to co bedzie w skkepie a potem jakas fajna spacerwowke sie kupi i tyle...
 
Do góry