reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

GosiaLew, tak, przyszło po długich 5 tygodniach oczekiwania Camarelo Carera kolor CA18. Niestety akurat tego koloru nie miałam okazji zobaczyć na żywo i tak jak spodziewałam się odcienia kremowego z brązem tak przyszło coś przypominające kolorem świeże wymiociny kota ze złotymi zdobieniami... Kilka razy porównywaliśmy kolory ze zdjęć z katalogu z tym co przyszło, nawet myśleliśmy, że może to pomyłka, ale nie... zdjęcia z oferty kosmicznie różnią się od produktu, który otrzymaliśmy. Miało być tak jak niżej. Dodatkowo sprzedawca dał ciała z fotelikiem i tak się zraziłam, że odesłałam całość, a wczoraj w Warszawie znalazłam Bebetto Luca S-Line w kolorze SL17 i dziś go zamówimy.

Carera-CA-18-1.jpg
 

Załączniki

  • upload_2016-4-9_11-23-18.jpeg
    upload_2016-4-9_11-23-18.jpeg
    6,4 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Kameleonleon a jaki był powód, że zrezygnowałas z wybranego bebetto Murano? Chyba że coś źle pamiętam i to nie Ty go chciałaś zakupić :happy2:
 
Witam dziewczyny u nas pogoda brzydka od rana pada :( ale za to mały szaleje w brzuszku.
Co do rozstępów to mam je po pierwszej ciąży teraz nie widzę nowych :D wózek
Mam już kupiony a łóżeczko trzeba złożyć :) ale mamy jeszcze prawie 5 tygodni :) we wtorek lekarz a w czwartek 36 tydzień :) niech czas mija bo mnie już wszystko boli :/ oby do 38 tygodnia wytrwać później niech się dzieje co chce :p
 
No gin dał ciała, ale ja też głupia, że nie poczytałam o tych witaminach, teraz stresuje się bardzo, jak to zaszkodzi dziecku, jedyny plus to, że wapń w normie. Wogóle nie wiem co zrobić z tą witaminą D, czy w szpitalu zrobią dziecku jakieś badania, czy od razu mam podawać witaminę D. Sama nie wiem.

GosiaLew, co do chleba to próbowałam żytniego, pszenno-żytniego i razowego. Najniżej był razowy. Muszę spróbować graham i przetestować, bo wyjdzie, że w końcu nic nie będę mogła jeść. Do poradni niestety idę dopiero w czwartek, ciekawe co powiedzą.

Co do wózków to ostatnio też dzwonił chłopak tam gdzie zamawialiśmy i mają być opóźnienia, tylko nie powiedział ile, mam czekać na telefon 15.04 wtedy powie coś więcej.
 
Papatki no faktycznie gin dala.ciala :/ ale nie martw się na.pewno wszystko będzie wporzadku z dzidziusiem:) teraz sobie łykaj. Moja gin osttanio mi kazała odstawić wszystkie witaminy tylko femibion Natal 2 brać i aspargin ale ja i tak biorę żelazo jeszcze i witaminę D .

Mój mały tak się dziś kręci tak go nisko czuje tak mnie kuje w środku ze oszalec idzie , wiercipietek jeden.

Napisane na GT-I9505 w Forum BabyBoom
 
Papatki to spróbuj graham, może w przychodni dostaniesz insulinę chociaż do śniadania.
Co do wit d to łykaj sobie teraz jeszcze, ale dziecku to nie zaszkodzi, że nie brałaś wcześniej. Wyciągnęła z ciebie zapasy. A nie każdy ma niedobór.

Niesia_88 no ja jak wybierałam wózek to zastanawiałam się nad bebetto luca s line.
 
Dzięki Dziewczyny za wsparcie, takie kwiatki wychodzą na koniec, za dobrze i pięknie było na początku. Nie mogę się doczekać miny lekarza jak zobaczy wyniki.

Spróbuje ten graham, dzięki za podsunięcie pomysłu :)

Rozstępy u mnie to można poemat napisać, w okresie dojrzewania dostałam na boczkach, późnie przytyłam po leczeniu hormonalnym i nowe się pojawiły, nie zdążyły zblędnąć a tu ciąża, a tu oprócz nowych na boczkach to i na brzuchu i klika na nogach. Więc staram się nie przejmować, nie kaźdy idealny musi być, a zamiast na plażę trzeba będzie jeździć w góry ;)

A z tymi kolorami na zdjęciach i w rzeczywistości to jest wielkie oszustwo, a w sklepach próbnik powinny być, a w sumie w żadnym sklepie z wózkami się z tym nie spotkałam, a szkoda.
 
reklama
Malutka u nas dziewczynki maja sukienki ale wszystkie takie same. Wyglądają równo ale lepiej niż w tych workowatych albach a chłopcy w garniturach.
Choc raz na pomorzu ładna pogoda bo tak to wszędzie ladnie a tu wieje albo zimno.
 
Do góry