reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

Edziorka ja też od dwóch czy trzech kiepsko czuję dziecko. Też moja ciąża druga a jeszcze kopniaka mocniejszego nie poczułam. Ale mam na przedniej ścianie łozysko to też pewnie czuję słabiej.

Niesia mój suwaczek po zmianach też nie działa i się zatrzymał.

Byłam z koleżankami na spotkaniu przedświątecznymi normalnie się tak objadłam, że będę to odczuwać jeszcze jutro.
 
reklama
Ja dzis sie wybieram z M na obiad do teściów. Ma przyjechac jakas ciocia z Niemiec, więc pewnie trochę posiedzimy.. a po południu planuje farbowanie włosów i za śledzie sie bierzemy :-)

Izunia to oby ból nie wrócił.
 
Edziorka no i super. Ja wczoraj się położyłam na lewym boku to moje dziecko też się odezwało w końcu.

Ja mam dzisiaj leniwą niedziele, dopiero co z łózka wyszłam i piję kawę. Wcześniej tylko wstałam zjeść śniadanie bo bym nie wytrzymała.
 
GosiaLew tak jak mówię same dobre informacje dzisiaj na forum :) Izunia30 pozbyla się bólu jelit, a my w końcu poczulysmy upragnione ruchy :) u mnie wręcz przeciwnie - dostałam jakichś sił wewnętrznych do pracy, za to wczoraj... ciężko było za cokolwiek się zabrać
 
Hey dziewczyny. :)
Ciesze się ,ze każda z Was zadowolona i złe myśli zniknęły :)
Mnie dziś mąż podwiozl do mamy - z jednego wyra do drugiego :) pomagam mamie w porządkach na lezaco (wywalam wszystkie niepotrzebne zeczy z racji ,że dużo zostało tu moich szparagałow - jeszcze z lat szkolnych! ) . No ias najwyższy to wywalić bo trzeba zwolnić i zrobić pokoik dla Oskarka :)
pokoik tutaj bo z mama się zamieniamy na mieszkania , my bierzemy większe a mama nasze mniejsze (kawalerke)

a Wy co dziś porabiacie ? :)
 
reklama
hej dziewczyny! powiedzccie mi czy to normalne ze rwie mnie strasznie w brzuchu w dol?do tęgo bol jak na miesiączkę; ((!! co robic?
 
Do góry