reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

A ja od wczoraj mam Moja ukochaną migrenę :-( twraz Tak się nasilił ból ze mam wrażenie , że mi zaraz głowa eksploduje :/ . I tak co tydzień a czasem nawet częściej migreny mnie lubią...
 
reklama
A ja od wczoraj mam Moja ukochaną migrenę :-( twraz Tak się nasilił ból ze mam wrażenie , że mi zaraz głowa eksploduje :/ . I tak co tydzień a czasem nawet częściej migreny mnie lubią...

Mnie też dopadają bóle głowy. Przed ciążą tego nie miałam wiec pewnie takie uroki ciąży. W pierwszej nic mi nie dolegało za to ta druga daje za dwie ;)
 
Ja jestem ogólnie migrenowcem wiec dla mnie to nie nowość , ale nie miałam tak częstych jak teraz. No I miałam.leki na migrene przepisane od neurologa a teraz to nic nie można brać. a paracetamol to nic niendziala.
 
U mnie na bol glowy pomaga kawa 3w1 z dwojga złego wybieram kae niż tabletkę. Domyślam się, że to nic nie pomoże na migrenę, ale może której Mamuśce pomogę. Męczy mnie jedna rzecz... to już moja druga ciąża, a co za tym idzie szybciej czuje ruchy jedyny minus jest taki, że przez 2 -3 dni praktycznie tych ruchów nie wyczuwam. Owszem zdarzy się jakiś słaby motylek i to by było na tyle. Dodam, że to 21 tydz. Możecie się wypowiedzieć jak to u Was bywa z tymi ruchami? Macie już "reularne" na tym etapie ciazy?
 
U mnie na bol glowy pomaga kawa 3w1 z dwojga złego wybieram kae niż tabletkę. Domyślam się, że to nic nie pomoże na migrenę, ale może której Mamuśce pomogę. Męczy mnie jedna rzecz... to już moja druga ciąża, a co za tym idzie szybciej czuje ruchy jedyny minus jest taki, że przez 2 -3 dni praktycznie tych ruchów nie wyczuwam. Owszem zdarzy się jakiś słaby motylek i to by było na tyle. Dodam, że to 21 tydz. Możecie się wypowiedzieć jak to u Was bywa z tymi ruchami? Macie już "reularne" na tym etapie ciazy?


Spokojnie. Moje młode 2 dni się nie odzywało, a później cały dzień miałam takie kopniaki, że aż momentami było nieprzyjemnie. Dzisiaj znów prawie cisza, jakieś tylko delikatne motylki co jakiś czas.

Dziewczyny, co zrobić, żeby suwaczek ruszył? Od czwartku mój stoi w miejscu.
 
Ależ zmęczona jestem. Dzisiaj caly dzień na nogach. Najpierw ogarnianie kuchni w wyremontowanym mieszkaniu, na szczęście razem z narzeczonym, więc najbardziej męczące zajęcia były jego. Nawet się wczuł chłopak i postarał :D Później zakupy w H&M - nabyłam dwie pary spodni ciążowych, bo w normalne to już tylko jedne się mieszczę. A potem jeszcze wizyta w galerii handlowej w poszukiwaniu kilku prezentow. Pod koniec dosłownie marzyłam o powrocie do domu. Teraz chwila odpoczynku, a potem się jeszcze muszę spakować, bo jutro jadę do rodziców.
 
reklama
Izunia30 w pon mam usg dodatkowe, bo ostatnio nie chciał się obrócić I nie można było czegoś tam sprawdzić. Wizyty u lekarza nie mam, bo siedzę w UK, a tutaj ciążę prowadzą położne. Wizyta u położnej dopiero w połowie stycznia. Lekarz jest dopiero jak się coś dzieje.
Niesia_88 mam nadzieje, ze mój się ruszy najpóźniej jutro, bo chyba zwariuje. Jakoś mi lepiej na duszy gdy czuje kopniaki
 
Do góry