reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ewelina89 ja mam na usg skierowanie od lekarza prowadzącego. Robi mi akurat inny lekarz. Mam termin na 3 grudnia i bede w 18 tc. Tak mi kazał iść lekarz prowadzący. Ja mam ciążę z usg starsza zawsze o tydzień niż z om wiec chyba nie będzie za wcześnie. A jak będzie to pójdę jeszcze raz. Ja chodzę do enelmedu, bo mam pakiet z pracy.
 
Ja na połowkowe dostane skierowanie od prowadzącego ciąże termin mam już umówiony będąc teraz na prenatalnym badaniu odrazu lekarz kazał się umówić 22grudnia to będzie z moich obliczeń 21tc.
Ja robiłam na Pl.Spiski 1.na Sołaczu w Poznaniu.
Mój lekarz nie wykonuje tych badań w swoim gabinecie.
 
Ja będę robić w luxmedzie. Nie wiem jeszcze kiedy. 1 grudnia mam kolejną wizytę i wtedy mam się z lekarzem umówić na połówkowe. Mam nadzieję, że uda się jeszcze przed świętami.
 
Malutka super, ze wizyta udana! Udalo sie chociaz zmierzyc jaka duza jest dzidzia?

Dziewczyny zblizaja sie pomalu termin drugich badan prenatalnych czy tam polowkowych ( jak zwal tak zwal he he ).
Podejrzewam, ze wiekszosc z Was sie na nie zdecyduje. Bedzie Wam je robil lekarz prowadzacy na nfz, dostaniecie od niego skierowanie czy robicie w wlasnym zakresie?
W jakim tygodniu zamierzacie sie wybrac ba nie? ( zaleca sie miedzy 18-22)

Moje maleństwo małe, jak mamuśka - dzisiaj miało 6,56 cm :)

Ja jeszcze nie wiem odnośnie połówkowych czy wykonuje je moja pani doktor czy dostanę skierowanie do innej placówki.
 
Ja połówkę będę robiła 28.12.2015 w 21 tygodniu ciąży w luxmed. Takie dostałam zalecenie od lekarza. Nie mogę się doczekać szczególnie, że nie planuje więcej usg niż tych 3 obowiązkowych
 
Byłam dzisiaj u lekarza na badaniach i było wszystko ok. Morfologia i mocz bardzo dobre . Wróciłam do domu i widzę wynik czystości pochwy a wizytę mam dopiero 11.12. Nie umiem tego wyniku zinterpretować, powiedzcie czy on jest w granicach normy czy muszę iść na konsultacje , bo jest zły?

Proszę o pomoc.
Dziękuję
 

Załączniki

  • 1447794548058.jpg
    1447794548058.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Dzis odebrałam wyniki tsh . Caly czas miałam 0.02 albo 4.4 a dziś odebrałam i mam 2.28 :) idealnie ale co jakiś czas pobolewają mnie jajniki jakbym.miala okres dostać dziwne...
 
Do góry