reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Rety. Obudziły mnie takie błyski, że się wystrszylam. Weszłam na stronę, gdzie są radary burzowe a tam nad Poznaniem czerwono. Burze o tej porze roku? No heloł!
Idę spać dalej.

A, czy to możliwe żebym czuła, jak mój maluch się rusza? Mam takie wrażenie.
 
Sara mnie boli głowa o różnych porach dniach. Mi pomaga picie tylko kawy.

Malutka no jest tak ciepło, że nic dziwnego, że są burze. U mnie za to wieje standardowo. Co do ruchów dziecka to na tym etapie masz w brzuchu juz kilka centymetrowego człowieczka, który fika :)

Madzia0903 to super wieści.

Jajeczko no niestety nie jestem w stanie tego rozszyfrować.
 
Jajeczko jesli dobrze czytam bo te wpisy sa jakos tak poprzesuwane to wynik jest na granicy dobrego a pośredniego. Czyli czysto do konca nie jest ale nie ma waginozy bo test aminowy jest ujemny. Kazdy ma mieszana flore bakteryjna ale wazne jest zeby tych dobrych lactobacillusow bylo jak najwiecej. Moim zdaniem do leczenia to sie ten wynik nie nadaje ale jak najbardziej dobrze by bylo pobrac probiotyki dopochwowe żeby zapewnic to dobre srodowisko bo prawidlowy calkowicie wynik powinien byc w tej skali od 1 do3. Skala jest do 10 jak dobrze pamietam

Wczoraj w zwiazku z tymi moimi migrenami i tym ze nie bardzo w ciazy mozna cos z tym zrobic farmakologicznie poszlam do rehabilitanta do ktorego chodzi moja mama i bardzo chwali na masaz glowy szyi i ramion. Powiem Wam ze tsk sie wyciszylam, uspokoilam i zrelaksowalam po 45 min ze poczulam sie zupelnie inaczej. Czy na bole glowy bedzie pomagalo to sie okaze. Powiedzial mi jeszcze ze mam bardzo plytki oddech co jest niekorzystnie i wiecie ze jak swiadomie zaczelam gleboko oddychac to od razu tętno nizsze 60 a takiego to nigdy jie mialam . Nie wiem czy tego sie tak da nauczyc ale chyba znalazlam powod mojego wysokiego tętna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry