reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Malutka super, że wyniki ok.

Ja teraz tez szukam witamin dla siebie, szczególnie chodzi mi o dha. Nie wiecie jaka jest zalecana dawka dzienna? Te wszystkie preparaty mają różne dawki.
 
GosiaLew przy sporej konsumpcji ryb 250 a przy mniejszej 500 mg to takie dawki min. Porownymwalam kilka tych preparatow i ten mama dha premium na najwiecej. Samo pregna dha w dwoch kapsolkach 500.mg za 25 zl na pol msc wiec sie nie oplaca. Optimamed ma dha z alg nie z ryb i tez wit d3 jod foliowy ale tez zelazo tylko koszt to 60 zl na msc. Czytalam ze nie powoduje mdlosci bo z alg ale poza tym nie rozni sie bo pomimo ze ryby maja rtec i metale ciezkie to preparat jest dobrze oczyszczony i nie jest gorszy niz ten z alg.

Same witaminowe maja mniejsze dawki dha a mi na tym w sumie zalezalo nie ma witaminach bo wyniki mam dobre.
 
Malutka super, ze wizyta udana! Udalo sie chociaz zmierzyc jaka duza jest dzidzia?

Dziewczyny zblizaja sie pomalu termin drugich badan prenatalnych czy tam polowkowych ( jak zwal tak zwal he he ).
Podejrzewam, ze wiekszosc z Was sie na nie zdecyduje. Bedzie Wam je robil lekarz prowadzacy na nfz, dostaniecie od niego skierowanie czy robicie w wlasnym zakresie?
W jakim tygodniu zamierzacie sie wybrac ba nie? ( zaleca sie miedzy 18-22)
 
Ja na pewno robie i robie u tego samego lekarza vo prenatalne bo jest dobrym specjalista od specjalistycznego usg. Chodze prywanie i tez prywatnie polowkowe ale u innego lekarza w tej samej klinice. Nie bede teraz szla za wczesnie zeby nie chodzic 2 razy pojde w 20 tyg.
 
reklama
Ja połówkowe będę miala robione w klinice, tylko dlatego że mój ginekolog ma marne usg. I połówkowe to dla mnie to duże usg, gdzie badane są narządy i części ciała bobasa, tak?
 
Do góry