reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ha ha dobre Tirli! To sie ordynatorek zdziwil:szok::-D

Dostalam czopek. Mam nadzieje, ze szybko sie nieproszonego goscia pozbedne:growl: Tak czuje, ze od tych szpitalnych podpasek jeszcze bardziej sobie podraznilam:growl:

Mam jeszcze taka ciekawistke
Jak przyjmowali mnie na oddzial to zostalam poinformowana, ze tydzien pozniej i by mnie nie przyjeli w tym szpitalu, gdyz oni przyjmuja tylko do 22tc, a tak to odsylaja u nas akurat na polna.
Czy w innych miejscowosciach, szpitalach rowniez maja takie podejscie? Spotkalyscie sie z czyms takim?

Malo tego zostalam pouczona, ze mam sie trzymac jednego szpitala, a nie raz tu raz tam:dry: no to teraz jakby nie daj Boze cos sie jeszcze wydarzylo to i tak juz mnie tutaj nie przyjma, bo za wysoka ciaza; jakie to wszystko pokrecone:errr:
 
reklama
Ewelina no szpitale potrafią mieć swoje własne zasady albo wspólpracują z innymi, ale najczęściej jest widzi misie, ordynatora oddziału.
Ja jak straciłam ciążę w marcu to musiałam udać się do spzitala na zastrzyk z imunoglobiny, bo mam rh-/ Tam gdzie chciałam iśc to by mnie zatrzymali na noc, żeby dostać jeden zastrzyk, bo taki mają regulamin. Ale akurat był remont na patologii więc nie było miejsc i lekarka z IP załatwiła mi miejsce w innym. A tam nie musiałam iść na noc, tylko wstawić się rano, ale znowu musiałam się poddać zabiegowi łyżeczkowania, żeby dostać zastrzyk (mimo, ze poroniłam w domu).
Ten szpital gdzie chcę rodzic, na izbie przyjęć nie ma porządnego usg, bo ordynator nie chce, więc jakby coś mi sie teraz działo to jakbym tam pojechała to by mnie od razu położyli bez sprawdzenia.

Tirli nie chcę nawet zgadywać co to za ordynator :biggrin2: A ty gdzie zamierzasz rodzić?
 
Ja wczesniej rodziłam dwa razy w Wejherowie choc w drugiej ciąży przez jakiś czas radzili mi rodzic na Zaspie ale potem wszystko sie unormowało i nie bylo takiej potrzeby.
 
Tirli, rozumiem że jesteś z Trójmiasta - ja też :). Ja chcę rodzic w szpitalu w Gdyni Redlowo. Gdzie chodzisz do lekarza i czy wybierasz się do szkoły rodzenia?
 
Tirli ja rodziłam na klinicznej i raczej teraz tez tam będę rodzić. Tam tylko tragiczna jest izba przyjęć.
Ja mieszkam w Pruszczu więc mi Wejherowo trochę za daleko :)
 
No to tak informacyjnie Lutycka nie przyjmuje po 22tc

Kochane Majoweczki chcialabym Wam zyczy, aby te magiczne Swieta Bozego Narodzenia byly spokojne, zdrowe, radosne i spedzone z najblizszymi
Wypocznijcie po tych przygotowaniach, nacieszcie sie rodzina i najedzcie dla dwojga;-) ;):tak:

A my z niecierpliwoscia czekamy na wypis, mam nadziej, ze zdazymy na pierwsza gwiazdke:sorry:
 
Dziewczyny pewnie zaglądać będę ale piać już nie bardzo, życzę Wam więc wesołych świat w gronie najbliższych, samych uśmiechów i spełnienia marzeń a przede wszystkim zdrowia dla nas i naszych bąbli.
No i umiaru z jedzeniem bo w ciąży w okresie świąt najwięcej pacjentek trafia na IP z przejedzenia:-D:-D:-D.

kaylla wszystko ale z umiarem, żeby nie doprowadzić do niestrawności, wzdęć i bóli brzucha bo wtedy już panika murowana
kameleonleon jak mała mi skacze po szyjce to mm wrażenie jakby mi miała wyskoczyć zaraz. Dziś w nocy bardzo mnie bolały więzadła ale to strasznie no i wiem że to więzadła więc bez paniki
Zanet90 to faktycznie niespodzianka
Evelina89 może to wynikać z tego, że teoretycznie po 22 tc już mogą dziecko ratować więc może po prostu tamten szpital ma lepsze zaplecze w razie czego. Tak się mogli podzielić i w sumie jest to logiczne, żeby każdy szpital był wyposażony i przygotowany na inne zdarzenia
 
reklama
Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń! Tego życzę Wam kochane kobietki jak i Waszym rodzinkom! :-* oby nasze skarby.w brzuszku rosły zdrowo i szczęśliwie wytrwaly do maja :-)
(Przy okazji pochwale sie moim małym rękodziełem :p)
 

Załączniki

  • 1450949015387.jpg
    1450949015387.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 45
Do góry