reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja tęsknię za:
- białym winem
- sushi
- podróżami (na pewno już miałabym ogarniętą jakąś fajną majówkę. W zeszłym roku na majowce byliśmy na Krecie i tak planowaliśmy za rok jakaś Teneryfę lub Fuertę. A tu dupa).
- może to dziwnie zabrzmi, ale ja czasem tęsknię za pracą.
 
reklama
Cześć Marudy:-D:-D
Spałam od 21 do teraz
Wpadłam sprawdzić czy jeszcze jakiś szkrab postanowił wyjść.
My wczoraj przytargaliśmy wózek, fotelik i baza poprana, dokupiliśmy resztę z reszty reszty rzeczy -jak to jest, że ciągle coś jeszcze mi się przyomina:eek:
A teraz czas wstać bo aktywny dzień mnie czeka:-p
 
1. wino zdecydowanie
2. nieskrępowany ruchowo seks
3. sportu, wysiłku

Dzień dobry :)

Laski, hormony mi szaleją. Wczoraj wieczorem z błahego powodu ryczałam z godzinę i dziś jestem cała zapuchnięta. Na dodatek dalej mnie czyści - odwiedzam toaletę 3 razy dziennie. Plus taki, że w cudowny sposób spada waga :)

Macie poczucie, że siedzimy z tykającą bombą? Bo ja tak właśnie się czuję.
 
I my nie śpimy, po wczorajszym zmęczeniu spałyśmy jak zabite.
Tęsknię za :
1. Spaniem na brzuchu
2. Seksem bez ciągłego myślenia, że jestem słoniem
3. Siłą fizyczną.

Z jednej strony mam dość i chcę urodzić a z drugiej się boję :-/ zaczyna mnie ten poród przerażać.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć

Ja miałam noc tragiczną. Niby usnęłam o 22, ale co godzinę wstawałam tak kilka razy na siusiu. Poza tym męczyła mnie zgaga, jak spałam to spałam niespokojnie, wierciłam się. Potem o 4 się obudziłam i już usnąć nie mogłam do 6. Potem jakoś usnęłam i wstałam niedawno.
Młody ostatnio mnie tak nie kopie, ale siedzi na pęcherzu często i pod żebrami. Co boli. No i w nocy czułam jak raczkami mi tam gmera i nogi wypychał takie śmieszne uczucie.

Co mi najbardziej brakuje teraz:
biegania
normalnego jedzenia w tym też czekolady :)
normalnych ciuchów

Ale stwierdzam, że będzie mi czasem brakowało brzuszka i kopniaczków, fakt wolę dziecko po drugiej stronie brzuszka, ale jednak brzuszek ciążowy jest uroczy :)
 
Hey Wam. Widzę , że tematy czego nam brakuje :)
A więc mi brakuje :
1. Sexu Sexu Sexu (po prostu tak już mnie nosi ze nie wiem ile jeszcze wytrzymam[emoji14])
2. Sportu
3. Spania na brzuchu
4. Podróżowania

U nas noce pomimo , iż padam wieczorami jak mucha zmachana całym dniem to i tak się budzę często bo mały się strasznie rozpycha.



Napisane na GT-I9505 w Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry