reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja miałam przyjemność jeździć kilkuletnim Seatem Leonem i jest super, my francuzów nigdy nie braliśmy pod uwagę a z estetycznych względów to te ich kombi są szkaradne jak dla mnie :D

Mam dziś dzień lenia, kanapa, jedzenie znów kanapa itd., itp. no i kończyny DVD Zawitkowskiego :) Erneścik aktywny kolejny dzień z rzędu, rozszalał się nam na całego :D
 
reklama
U mnie pogoda piękna ale co z tego, miał być kościół a po nim lody ale tak mnie pęcherz bolał, że nie było mowy o wyjściu z domu. Noc okropna co godz siusiu, ból nóg, pleców i brzucha, już ledwo żyję :(
Do tego jak jest piękne słońce zaczyna mi się alergia oczy łzawia i katar okropny a pewnie podczas kp nie można brać leków antyhistaminowych?
 
Ale ten czas leci.. niedługo połowa z nas się rozpakuje. Mi zostało około miesiąca w dwupaku i przy was to mi się wydaje wieczność, ale cierpliwie poczekam:happy2: jakoś nie mogę dopakować tej szpitalnej torby, a chyba byłabym spokojniejsza gdyby walizka sobie stała.

Dziś mama powiedziała mi że mam nisko brzuch, to się przeraziłam bo 34 tydzień to raczej nie pora na takie rzeczy. Ale mąż mówi ze taki miałam zawsze i nie widzi zmian.

Co do samochodów to tez szukamy, ale zakup pewnie odłożymy na po ciąży.
 
U mnie stanęło na Kii Ceed. Mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawować.
Do tej pory miałam Volkswagena Passata, starszego już i niestety... tak awaryjnego auta jeszcze nie miałam.

Mi wszyscy powtarzają, że nadal mam wysoko brzuch i sądząc po silnej zgadze - zdecydowanie mają rację. Babcia wróży mi jeszcze 10 dni.
 
Ala25 na razie zakwaszaj mocz. Wyciśnij całą cytrynę i wypij, albo sok z żurawiny , urosept bez recepty, wit c rozpuszczalna i duuuuużo wody, jak nie pomoże to antybiotyk....
 
Kameleonleon no wzięłam zurawit, wit c i nospe i na razie jest trochę lepiej. Mi urosept nigdy nie pomagał. Co najlepsze niedawno robiłam badania i baktrie nieliczne wiec nie wiem skad ten okropny ból :(
 
Niesia_88 do końca ciąży miałam zgagę i jeszcze chwilę po. Tak więc Cię nie pocieszę. No ale każda ma inny organizm. Mi to jakby wręcz zgaga się nasilała.

Ala_25 może tak dziecko Ci naciska główką? Chyba że to nagła infekcja się zrobiła.

Boli mnie krzyż dalej. :(

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi czasem pomaga urosept, ale najbardziej to duzo kwaśnego picia i sikania, ale czasem jest tak że nic nie daje rady.... ja już mam dość pecherza w tej ciąży i swędzenia też....,
 
reklama
Do góry