reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Jak się nie kupuje auta z salonu nowego to przy używanym zawsze można się naciąć. Z peugotami to właśnie z tą elektroniką można się niestety naciąć.

Tak mnie boli krzyż znowu, że nawet jak leżę to wytrzymać nie mogę. Boli mnie tak dosłownie po środku nad pośladki. Przypomniały mi się skurcze jak szły z krzyża właśnie tylko wtedy to promieniowania i puszczał. A teraz chyba mały mi się tak ułożył czy coś. Do końca dnia już dziś leżę, bo jutro do lekarza jadę z synem.

Moja siostra twierdzi, że mi się brzuch obniżył i chyba ma rację i jeszcze mi go wywaliło do przodu.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie noc smignęła nawet nie wiem kiedy. 2x siku. O 4 juz byłam wyspana, ale z boku na bok i dopiero po 8 wstałam. Jak nigdy!
Tak jak wyszlam z córką przed 11 na zakupy to dopiero niedawno wrocilysmy. Mąż po nas przyjechał i zrobiliśmy przesiadke, żebym się nauczyła jeździć w tym dziwnym kraju :D później może jeszcze na spacer z Mala pójdziemy. Tzn ja pójdę a mąż będzie biegał za nią, bo ma obiecany rowerek ;)
 
Witam :) u mnie też nudna niedziela byliśmy na kawie u cioci teraz leżę w domu i czekam na brata z rodziną. Mały trochę się ruszal ale ma coś leniwe dni bo tak to go codziennie czułam ze nie było odpoczynku a teraz to się zastanawiam czy on tam jest bo mało i zadko się rusza ale jak się położyłam to czułam go na lewej stronie ze chodzi i znów spokój :) daje mamusi odpocząć. Córka zaś ma katar ale malutki jutro idzie do przedszkola mąż ma 1 to rano sobie posiedzę sama w domu wiec leniwy ranek będzie :)
spokojnej niedzieli :)
 
Moj mąż jest zwolennikiem niemieckich samochodów lub na niemieckich podzespołach. Dwa lata temu kupiliśmy używany samochód i jak do tej pory jedyne naprawy to wymiana żarówki
Moja córcia ma w głębokim poważaniu ze mama chcial by juz urodzić , wczoraj dużo robiłam dzis od rana tez i nawet jednego skurczu nie miałam tylko nogi mnie bola
 
Tirli to też zależy bo mój brat ma niemiecki samochód i niestety strasznie w niego dużo wkłada kasy bo mu się psuje.

Ja to zero skurczy mam ostatnio. Nic nie czuję. Jeszcze chyba nie czas na mnie. No i dobrze. Te 1,5 tygodnia mogę wytrzymać. Jak pójdę do szpitala to wtedy mogę rodzić.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuje się, jak nowo narodzona. Włączyłam sobie audiobooka "Dziewczyna z pociągu" i po 2 minutach spałam. Ponad godzinna drzemka, jak widać potrzebowałam. Kubuś śpi wtedy kiedy ja, więc super. Jak tylko wstałam i poszłam siku to już dostałam kopniaki.
Za chwilkę mąż wróci z pracy, to obiad mu odgrzeje.

Ja się na samochodach nie znam kompletnie. Wiem tylko, gdzie co wlać w razie w i taka wiedza mi wystarcza. Opony bym pewnie sama nie wymieniła,tak samo żarówek. Moi rodzice mają Fiata Pandę i co chwilę coś w nim robią, a to auto nowe było kupowane ;/ A my mamy Seata Cordobę (używany był kupiony) i jest super.

Tirli, mały uparcioszek w brzuszku. Ale to ona zdecyduje, a nie mama będzie ją poganiać :D
edziorka i jak się jeździło po innej stronie? A masz polskie prawo jazdy, czy żadnego nie masz?
Gosia pokaż zdjęcie obniżonego brzucha :D
 
Ja bym chciała jednak bardziej żeby ten seat okazał się warty kupna. No w końcu to hiszpan na niemieckich częściach :). Do tej pory jeździliśmy koreańskie i się nam lata nie psu aż do teraz, ale lata swoje też ma.

Malutka466 zrobię zdjęcie, ale ja tam nie wiem czy on obniżony jest aż tak. Siostra twierdzi ze tak.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malutka466 mam prawo jazdy. W Polsce robilam. Wczoraj mnie trochę znosiło na lewo, dzisiaj już było lepiej, ale jeszcze sama bym się trochę bała jechać... na szczęście męża mam jeszcze w domu 2 dni, a później "radź sobie sama" ;)
 
Przeraza mnie ten czas jak leci ale z jednej strony dobrze niech leci :) bo już mam dość dużego brzucha wstawania siku i brak sił na chodzenie:/ wole wstawać w nocy i dawać małemu cyca :p
jeszcze 25 dni do terminu :o
 
reklama
Ja na samochodach trochę się znam mam trzech braci mechaników żaden co prawda nie pracuje w zawodzie ale co ja się z nimi na siedziałąm jak grzebali przy samochodach to się nauczyłam co nie co.
Gdyby nie to że jutro po ktg lekarz może chcieć szyjkę zbadać to bym dziś męża zgwałciła może by to coś dało...
 
Do góry