reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja drugi dzień z rzędu byłam na wizycie przez błąd w dacie zwolnienia jestem tak poirytowana, że musiałam dwa razy w kolejce czekać i jeszcze zabrakło mi przez to już miejsca w karcie ciąży. ..

Ale już wiem że na poród się nie zapowiada jestem pozamykana na 4 spusty :D

Miałam dziś sesje z brzuszkiem fajnie wszystko wyszło tylko trochę za długo czekałam bo brzuch jest już duży i jednak rozstępy bardzo widoczne.

Ewelinka gratulacje !

Czy ja też mogę prosić o dopisanie do wątku zamkniętego? :)
 
reklama
Ja drugi dzień z rzędu byłam na wizycie przez błąd w dacie zwolnienia jestem tak poirytowana, że musiałam dwa razy w kolejce czekać i jeszcze zabrakło mi przez to już miejsca w karcie ciąży. ..

Ale już wiem że na poród się nie zapowiada jestem pozamykana na 4 spusty :D

Miałam dziś sesje z brzuszkiem fajnie wszystko wyszło tylko trochę za długo czekałam bo brzuch jest już duży i jednak rozstępy bardzo widoczne.

Ewelinka gratulacje !

Czy ja też mogę prosić o dopisanie do wątku zamkniętego? :)
Od czego jest Photoshop? Cyk myk i po rozstępach ani śladu :-D

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malutka moim zdanie jeśli byłby nowy rząd to by tego nie wycofał na początku bo by stracił elektorat, ale na pewno program trzeba dopracować. A wiadomo od czegoś trzeba zacząć, właśnie na pierwsze dziecko też powinno być bez progów dochodowych.

Ala_25 ja też byłam pozamykana na 4 spusty, poród nastąpił w 48h po wizycie u lekarza :)
 
O kurcze Gosia, a ja już tak się odprężyłam :D czyli niczego nie można być pewnym. Brzuch jak na okres boli mnie juz trzeci wieczór z rzędu
 
O kurcze Gosia, a ja już tak się odprężyłam :D czyli niczego nie można być pewnym. Brzuch jak na okres boli mnie juz trzeci wieczór z rzędu

No nie ma reguły, ale nie ma co się martwić na zapas też. Mnie też boli jak na okres, ale skurczy większych nie mam. A cały czas zamknięta jestem też.
 
czytałam was tak dziś i myślałam sobie dobrze że ja na takich durnych ludzi nie wpadam i co po południu spotkałam znajomą z którą kiedyś pracowałam i pierwszy tekst to o 500+ ręce opadają
Kurcze mam dwoje dzieci więc przysługuje mi na drugie dziecko puki co ale jakoś nie znalazłam jeszcze czasu żeby pójść do gminy i złożyć wniosek, zresztą nauczyłam się nie zwracać uwagi na ludzką głupotę bo nie warto ludzie zawsze mają coś do powiedzenia zwłaszcza w sprawach które nie powinny ich interesować.
W ogóle drażnią mnie teksty typu "no to teraz z trójką to wy już nigdzie nie wyjdziecie, zero życia prywatnego".
 
A bo to dzieci jakaś przeszkoda :/
Tak samo jak moja teściowa jak się dowiedziała o pierwszym. "Mogliście poczekać, pozwiedzać..." a to co ja z dzieckiem nie mogę zwiedzać? Zabronione to jest? Głupie myślenie, że dzieci to jakaś kula u nogi...
 
Pewnie jak ktoś nie potrafi się zorganizować to dzieci są przeszkodą. Dla chcącego nic trudnego :)

Ja sobie ostatnio szłam do mamy a jakaś obca baba do mnie czy dużo mi jeszcze zostało. To jej odpowiedziałam,ze tyle ile trzeba.

Tirli i tak masz 3 miesiące na złożenie wniosku a jak urodzisz to za jednym zamachem potem to zrobisz. Zresztą mozna przez internet wiec nie trzeba biegać po urzędach.
 
Tirli właśnie ja też zauważyłam że jak już ktoś ma trójkę dzieci to niektórzy patrzą jak na jakąś patologie bo idealny model rodziny dla nich to 2+2. Co dla mnie jest jakimś kompletnym nieporozumieniem. Ja chyba też bym chciała 3 jak się po porodzie nie zraże i to jedno w późniejszym wieku żeby się odmłodzić :)
 
reklama
No właśnie dla mnie nie ma dużej różnicy jedno dwoje czy troje trochę organizacji i dobry plan i można praktycznie wszystko.
Moja teściowa też widzi jakiś problem w posiadaniu dzieci sama miała tylko jedno i jakoś nie może zrozumieć że my widzimy nasze życie inaczej.
Wiem że mam trzy miesiące a do urzędu mam po drodze jadąc do szkoły ale jakoś nie po drodze mi było.
 
Do góry