reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

13x13 u mnie tv to w zasadzie się kurzy tylko :)

Po południu uciełam sobie drzemkę i zabrałam się potem za prasowanie w tym tetra :)
 
reklama
Ja właśnie się obudziłam, w zasadzie obudziło mnie wiercenie na balkonie obok w bloku... Brawo dla tego pana..
Mąż robi kolację, jakiś serial chyba sobie obejrzę.

Wioleta,ojej :( ciekawe dlaczego.
 
Byłam dziś na wizycie. 2200 wazy młody i przepływy dobre wiec się cieszę bardzo
Dziewczyny zaczekajcie jeszcze z tym rozpakowaniem plissss [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wioleta93 przykra sprawa z tym chłopcem. Oby noc poważnego.

Pyszczek no to super, że mały rośnie.

Ja tam zaciskam nogi jeszcze z 3 tygodnie, ale ten czas to szybko leci więc spokojnie można mówić o porodzie a dziewczyny z data z początku maja to lada dzień będą donoszone :) Zresztą my tu se gdybać możemy :)
 
Ja też zaciskam nogi ile wlezie :D Jedyne co to do SR będę jechać, może na ławeczkę przed blok i tyle :D
Mężu idzie na nockę, a ja z racji tego, że pospałam przed 20 pewnie posiedzę do 1 jak znam życie.
 
Tak się zastanawiam czy to normalne że ja zupełnie nie mam energii, ciągle chce mi się spać, duszno mi i ze 3 razy dziennie mam wrażenie że zaraz zemdleje czy wy też tak macie?
 
Ala, to normalne w III trym. Ja też tak mam. Ale ja się zmuszam, bo Ga moja mamejowatość wpływa na mnie depresyjnie. Dziś cały dzień chce mi sie spać. Za trzecim podejściem ogarnęłam dom. Obiadu nie zrobiłam, był na dowóz. Pojechalismy do PIotra i Pawła zrobić jakieś zakupy i donRossmana po miniaturki kosmetyków. I yo tyle mojej aktywności. A miałam zrobić pranie jeszcze, w ogrodzie lekkie prace zrobić. Zupę ugotować ( właśnie mąż ją teraz gotuje). Ja wymiękam już.
 
reklama
13x13 to może wolnostojący, w dobrej lokalizacji z symbolicznym ogródkiem; poważnie; jestem mieszczuchem, ale w chacie święty spokój z sąsiadami przez ścianę i dachu do remontu nie dzielisz

TV też nie oglądam- dobiłam do 108 odcinka „Wspaniałego stulecia”, ale w necie no i z zasady wolę książkę niż film, z tym że teraz mam jakiegoś lenia w mózgu…

Szyszunia moja waga na 20 + stanęła i stoi, choć mój syn dziś powiedział, że wciągam jak stodoła… Na rodzinie to się człowiek nie zawiedzie…:evil:

Malutka Nakładki na sedes bardzo ok, choć nie wiem czy foliowe nie pewniejsze w sensie bakterii, ale spakowałam też preparat biobójczy – pozabijam wszystko na wejściu :tak:

Najważniejsze- byłam u ginka. Godzinę przed zmierzyłam sobie ciśnienie u położnej- 130 x 80 było, po wizycie 155 x 85, a 10 min później 145 x 80; mam perfidne skoki ciśnienia i lekarka mówi, że jak będzie tak dłużej powyżej 140 to muszę do szpitala jechać; ale oczywiście bardzo nie chcę, bo żeby na Polną wejść tak ot to dopiero w środę będę mieć 38 tydzień rozpoczęty, a brakuje 1 dnia:errr: bo tam Kaylla miejsce już zajmuje :-) :) i nie wpuszczają przed 37 zamkniętym:rofl: zapytałam czy może mi tabletkę dać, ale się boi, ze może znów zbyt spaść i powinni mnie zmonitorować;

nie wiem nawet jaki lek na ciśnienie kobiety w ciąży mogą brać?

W każdym razie szyjka rozmiękczona , czyli sex działa doskonale, ale polecam 2x dziennie :cool2: rozwarcie "na opuszek palca" jak powiedziała, ale ważniejsza ponoć miękka szyjka;
dziecko na USG wykazuje wagę 3 kg;
stanęło na tym, że czekamy do końca 38 t a jak nie urodzę to pomogą mi urodzić, bo i wiek i te skoki ciśnienia i nie ma co jednak ryzykować przypadkowej kadry i terminu; w każdym razie mam 14 lat przerwy między porodami, więc będę rodzić ponoć niczym pierworódka :evil:
 
Do góry