reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Maui ja widzę 36+5 u Ciebie. A i lepiej żeby jednak mała była w brzuchu do tego 38 tc.

Kaylla no to wow. Będziesz pierwsza rozpakowana prawdopodobnie. Ja mimo wszystko wolałabym poród naturalny, nawet jakby miało to się przedłużyć. Tylko nie wiem co w takim wypadku lepsze jest dla dziecka i czy jak by Cię teraz rozwiązali to czy mała by musiała być jeszcze inkubatorze.

13x13 ze snem to pobiłaś chyba wszystkich. Jakiś Piratów z Karaibów nie oglądałaś ;)

Ja niedawno stwierdziłam, że mały nie rusza się od wczesnego rana, że go nie czuję. Co jest dla mnie dziwne, bo ja go czuję bardzo często. Nawet kawę piłam to się nie ruszał. No al chwilę o tym jak sobie pomyślałam o tym to dostał czkawki, teraz zjadłam sobie to też już mnie pokopał. Nie rusza się źle, za bardzo się rusza też źle...
 
reklama
GosiaLew dokładnie. I tak źle i tak niedobrze, ale grunt, że daje jakieś znaki :)

Ciekawe czy którejś życzenia co do czasu porodu się sprawdza :p
Bierze któraś z Was mg+b6 hasco? w jakich dawkach bierzecie?
 
kaylla, no to kciuki zaciśnięte w takim razie. Myślę, że w rozpoczętym 37tc to już pewnie nie będzie konieczności, aby mała była w inkubatorku. Zobaczysz, wszystko będzie ok :)
 
Witam dziewczyny ! :) Ja wstałam o 4:16 i juz nie spałam ;/ nie umiałam usnąć :( o 5:10 obudziłam męża do pracy i pozniej do 8:20 patrzalam w sufit ;/ pozniej sie zdrzemnełam ale co corka sie krecila to juz mialam oczy otwarte wiec to bylo takie spanie jak wcale;/ i tak lezalam do 9:40 az corka wstała. teraz czekam az pranie sie skonczy obiadek mam od wczoraj posprzatałam juz sobie i tak siedze :D coka jeszcze bedzie w domu tydzien albo dwa mimo ze jest zdrowa to nie chce jej dawac do przedszkola bo nie chce by znow po paru dniach mi przyszla chora...wiem ze bedzie ciezko ja pozniej dac bo bedzie plakac ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok !
Dziekuje za rady jak sie ubrac :) pojde w piatek do sklepu cos sobie wlasnie takiego kupic co bede mogla założyć i po porodzie ;)

Kaylla - trzymaj sie tam bedzie wszystko dobrze ;)
Miłego dnia wszystkim zycze ! :*:*:*:*:*
 
Kaylla no to kciuki zaciśnięte!

Malutka nogi zaciskaj i pooszczędzaj się trochę! Już niedługo i będziesz ganiać na spacery itp

To ja Wam napiszę mój sen:

Śniło mi się, że wyszłam za mąż za mojego najbardziej znienawidzonego ginekologa ze szpitala , którego się w tym śnie bałam. Znalazłam akt ślubu na którym było napisane że zapłacił mi za to tysiąc zł. Szliśmy tak razem przez miasto kiedy budynki za nami zaczęły się zawalać i on zaczął uciekać, a ja z tym wielkim brzuchem nie mogłam nawet iść szybko. On pobiegł a ja się schowałam w jakiejś starej kamienicy.... i się obudziłam....
 
Malutka głupio zabrzmi, ale lekarze nic nie wiedzą ....- data śmierci i urodzenia pozostaje tajemnicą:happy2: Przy okazji - miałaś się oszczędzać, a nie oblatywać Poznań :happy: Tak patrzę na Twój suwaczek, to z lataniem poczekaj do 37 tygodnia jednak, bo już byłaś w szpitalu kilka razy przecież.
Oszczędzam się, oszczędzam się :D Na zakupy nie weszłam do Kauflandu, grzecznie w aucie siedziałam i czekałam na męża :D

I co- wstawiłam wczoraj nowy suwaczek i znów zacięty! powinno się zmienić od wczoraj na 36 +5... Malutka, z jakiej stronki wzięłaś nowy?
Link do: Wybór suwaczka

BioOil w promocji w Rossmanie jest :D
 
Kaylla, trzymam kciuki zeby lekarze dokonali madrych wyborow i zeby maluszek byl przy Tobie caly i zdrowy :) !

Ja dzisiaj sie ochodzilam az mi stopy spuchly wiec leze z nogami w gorze. Szukam jakis wygodnych butow wiosennych ale grymasze i nic mi sie nie podoba :/

Bylam rano na badaniach, bo w srode wizyta z KTG :) Ciekawe jak tam moja anemia...
 
kaylla trzymam za Was mocno kciuki.
Co do rokowań że na pewno wcześniej się urodzi to w pierwszej ciąży lekarz mówił że na bank urodze ok.20 grudnia i co.. 6 stycznia i to cc.
 
reklama
Do góry