reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dzień Dobry Paniom!
Spałam jak zabita do 11.00 (przebudziłam się tylko jak synuś z imprezy nad ranem wrócił, ale nawet to nie zmusiło mnie do wizyty w wc - na szczęście!).
Taras zaolejowany i schnie, więc dziś na nim nie posiedzę, ale pogoda cudowna - żyć się chce. Power mam nadal. Czy to nie power przedporodowy? Niestety domowy sposób na przyśpieszenie porodu pt przytulanie nic nie daje- skurczy nie zwiększa, ale jutro idę do ginka, może szyjka znów się skróciła chociaż...
Nadal mam dylematy czy iść na wywołanie i pewną obstaw porodową czy zdać się na los. Przy wywołaniu ponoć skurcze bardziej bolesne, bo idą szybciej , ale nie mam porównania bo oba porody wywoływałam. Z drugiej strony trafić na przypadkową kadrę i w razie "w",, żeby ciął mnie np ktoś tam... no nie wiem. Jeszcze mam tydzień na decyzję.

A ustawy nie czytajcie- ani w życie nie wejdzie, ani w ciąży nam takie emocjonalne bzdety niepotrzebne.
 
reklama
Ania, dokładnie. Po nowej ustawie wiele scenariuszy się rysuje, włącznie z tym, że w gę wchodzi prokurator...

Maui, trudna decyzja przed Tobą. Mówią, że przy wywołaniu skurcze bardziej bolą, ale tak jak piszesz Ty już masz 2 za sobą. Ja jutro też do ginekologa jadę. Ciekawe, jak moje rozwarcie.

Chyba i mi się komputer popsuł, masz 36+3 w suwaczku na dole :p
 
Ma%C5%9B%C4%87-ochronna-z-witamin%C4%85-A.jpg


Ja taką miałam. Jak powiesz w aptece, że maść ochronną z witaminą A, to na pewno Ci coś pokaże.

Mam taką :) myślałam że coś innego miałaś na myśli :) dzięki.
 
Maui, u nas taras jeszcze niezaolejowany. Czym mąż smaruje? Dwie warstwy daje? Ja w zeszłym roku Mac hnęlam czymś, ale teraz nie pamietam. :) Mąż dziś w ogrodzie działa. Przesadza małe iglaki ( zmieniła mi sie koncepcja :D) i bierze się za malowanie na biało plozów do kołyski. Ja z kanapy deleguje zadania, bi wczoraj pierwszy raz miałam skurcze. Silne i bolały bardzo. Ale dzis juz trochę słabiej je czuje.

Ja z tych dziewczyn co podczas okresu potrafią wymiotować i mdleć. Wiec nie wiem jak dam rade z bólami porodowymi. Wczoraj myślałam ze umrę.

Maui jakie ceny tych toreb do wózków w TKM
 
Ania, na nas za wcześnie na porody!! Ja torbę w TKM tą ze skip hoopa kupiłam za 149 zł.
Mały mi się przekręcił, na wieczór główkę miał z lewej strony, dzisiaj czka z prawej ;) Ehh Kuba, Kuba.
 
jak mi się nic nie chce a tu obiad zrobić a popołudniu mąż na Andrusa mnie zabiera może nie urodze ze śmiechu :-D. Na wszelki wypadek spakuje walizkę ze swoimi rzeczami.
 
Jestem jedną z niewielu znanych mi osób, która nie lubi kabaretów, standupów itd. Mnie takie rzeczy nie bawią, mimo że poczucie humoru mam całkiem niezłe. A mój mąż i przyjaciółki uwielbiają kabarety. Czasem rozmawiają ze sobą i rzucają tekstami z Neonówek itd, a mnie to tak drażni. A oni dobrze o tym wiedzą.

Ja dziś przejrzałam tylko ile mam próbek wkładek laktacyjnych i jakie próbki kosmetyków mogę wziąć ze sobą do szpitala.
 
Malutka, wiem że na mnie na poród jeszcze za wcześnie, dlatego wczoraj bardzo sie bałam. Na szczęście to nie to. Mnie też kabarety nie bawią. Lubię humor abstrakcyjny coś np. jak Monthy Python lub Czarna Żmija.
 
Ja idę dopiero robić obiad. Wróciliśmy niedawno i się zdrzemnęłam.

Skurcze się będą pojawiały. Dopóki nie są regularne jest ok.

Niesia_88 dużo zależy od lekarza. Ja chodzę do takiego co sam też niechętnie od razu przepisuje antybiotyki.
 
reklama
A.my na dzialeczce. Pogoda przepiekna. Mam lezaczek i w koncu troche wit D przyswoje po siedzeniu w 4 scianach ciagle.
Cudnie.

Dziewczyny a mozna wit A w ciazy w masci??? Bo generalnie wit A nie jest wskazana....
 
Do góry