reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

bee951b7e58336b0d655a348280dc767.jpg

Tak dziś bosko było. Ale zmęczona jestem strasznie. Calu dzień na powietrzu to trochę dużo jak po całej zimie w domu


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hej! Nie pisałam, bo w sumie nie miałam o czym. Nic się nie zmieniło, dalej jestem w szpitalu, każdy dzień jest taki sam, rytm dnia wyznaczają posiłki i ktg. Dopadło mnie jakieś zniechęcenie, każdy dzień jest taki sam, nic mi się nie chce i w ogóle... podczytuje was, ale jakoś nie mam weny na pisanie, w ogóle na nic nie mam weny.
 
Pyszczek zazdroszczę grilla w ogrodzie. Mam nadzieję, że wyrobimy się z budową i w przyszłym roku też tak będziemy siedzieć :). U nas dziś pięknie było. Nawdychalam się jodu na spacerku brzegiem morza, oby to spowodowało, że w końcu będę dobrze spała :)
 
Ja tez rodziłam bez znieczulenia po 3 próbach oksytocyny. Byłam prawie dwa tygodnie po terminie.

Pogoda dzisiaj rewelacja. Cały dzień na powietrzu spędziłam. Brakowało mi już takiego ciepełka :)
 
Ja jestem ciekawa, jak ja urodzę :D Chcialabym bez znieczulenia, ale czy dam radę.

Pogoda piękna dzisiaj, ale u mnie od jakiejś godziny niebo zachmurzone i wydaje mi się, że mżawka leci już z nieba.

Izunia, tych badań jest kilka, z tego co kaylla pisała. Na pewno: ASPAT i ALAT, Bilirubina . I każde badanie to pewnie osobny koszt. Przynajmniej u mnie w przychodni tak jest. ALAT 8 zł, ASPAT 8 zł, Bilirubina 8 zł. U mnie byś zapłaciła 24 zł. Twoje laboratorium nie ma cennika na www?
A przykładowo w szpitalu, gdzie zawsze robię badania każde jest po 5 zł. Czyli 15 za całość wychodzi.

A i chyba jeszcze kaylla pisała o fostofazie, ale nie wiem która. Bo u mnie w labo alkaliczna i zasadowa. Alkaliczna 5 zł też.
 
Hello,
Co za dzien :) szafe skladalismy do 00:30 ale i tak nie dalismy rady w calosci bo juz nas zmeczenie dopadlo takze od rana ciag dalszy :) dobrze ze tesc ze szwagrem wpadli to troche pomogli. Potem niespodziewana wizyta znajomych.. uwielbiam takie telefon na 10min przed przybyciem w gosci, wszedzie burdel kartony masakra.. godzina stracona potem obiad u rodzicow odwiedziny rodziny wreczenie zaproszen na slub.. i tu znow mam dylemat. Wiem ze kiedys ju o tym pisalysmy.. termin mam na 22maj slub 2lipiec i pytanie isc czy nie?
 
Izunia30 to zależy od labolatorium koszt badań i każde osobno.

Kaylla znam ten ból leżenia w szpitalu i tę monotonii. A szczególnie weekend są straszne. Ale lepsza taka monotonia niż miało by się coś dziać złego. Najgorzej ze spaniem na tych łóżkach. A jak współlokatorki?

Malutka466 jak urodzisz? No tak jak każda ;) ja nie myślę w ogóle o porodzie. Czy będzie ze znieczuleniem czy bez nastawiona jestem pozytywnie. Nie zastanawiam się nad tym jak będzie bolało i czy będą jakieś komplikacje bo nie ma co się niepotrzebnie stresować. Z takim samym podejściem rodziłam Kubę i w sumie lekko poszło.

Pyszczek aż pozazdrościłam.

My dzisiaj też dużo na dworze. Syn się wybiegał na placu zabaw. Spotkałam nawet koleżanki to było z kim pogadać :)
 
reklama
Ja placilam 33 zl za badania.

Po powrocie i polowie dnia na sloneczku oczy same mi sie zamykaja.

Kaylla znam ten ból w końcu przeleżałam 2 msc... i nawet atrakcji w pistaci ktg nie niałam wtedy... odliczałam każdg dzien i ciagle tylko szyfrokrzyżòwki nowe bo bawdt nie mogłam się na ksiazce skupić. U Ciebie już bliżej jak dalej, ja miałam wizje jeszcze 2,5 msc do konca ciazy ale na szczescie na razie dali mi spokoj..
 
Ostatnia edycja:
Do góry