reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Witam, u mnie kiepska noc... bolało mnie w krzyżu i brzuch jak na okres wzięłam nospe i zasnęłam. Rano znowu to dziwne ćmienie. Macie takie dolegliwości? Bo nie wiem czy jeśli nie minie to jakiś tego nie skontrolować. .:hmm:
 
Janka, ja lekkie boleści na okres czuję tylko, ale ja nigdy nie miałam przy miesiączce bólów z krzyża, jak niektóre kobiety. Który Ty masz tydzień?

Gosia, no suwaczki się popsuły wszystkim :(
 
Janka11 ja miewam czasem bóle jak na okres, ale nie dochodzą do tego z krzyża. Ja normlanie jak mam @ to miewam przy tym bóle z krzyża i jak rodziłam to skurcze były to najpierw ból zaczynał się z tyłu. A masz brzuch twardy przy tym? Jak nie przejdzie po nospie to ja bym skontrolowała.
 
Mam 32t2d, więc wolałabym jeszcze żeby nic się nie działo. U mnie zawsze przy miesiączce były też bóle krzyża i te są podobne. Poczekam jeszcze mam nadzieje ze minie, bo skurczy jako takich nie czuje...tylko ze moje maleństwo w brzuchu tak wywija, że nie wiem czy coś może być skurczem czy wypinaniem się dziecka.
 
Ja też bym skonsultowała.

Ja za to biegam do toalety ciągle, ja nie wiem skąd ja mam to wszystko w jelitach. Dziś weszłam na wagę i znowu mam mniej a ostatnio już nawet przybrałam trochę. Ale brzuch mam wrażenie, że jest większy.

Piękna pogoda a ja taka bezsilna jestem.
 
U nas też pogoda cudna, chatka ogarnięta więc teraz relaks na słoneczku, moje kociaki dotrzymują mi towarzystwa :D a za 3 godziny jedziemy do znajomych :) takie dni to lubię!
 

Załączniki

  • 1459594108695.jpg
    1459594108695.jpg
    59,3 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry