reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

o rety ależ miałam lekturkę Was czytać :)

Niestety większości nie pamiętam :( skleroza już na tym etapie mnie dopada :/

Ja mam termin na 22maja i liczę że się nie przedłuży, a mała będzie chciała wcześniej się z nami pojawić chociażby parę dni wcześniej, ale co będzie to będzie.
Trzymajcie maluchy jak najdłużej! :) już niewiele Nam zostało. :)
o dziwo mi nie doskwierają żadne dolegliwości, no może oprócz cierpnących rąk, nóg w nocy i chodu pingwiniego połączonego z żółwim :) z brzuszkiem czuje się świetnie :D i moimi prawie 20kg na plusie.

oo truskawki uwielbiam, właśnie zjadłam dość sporą ilość :) miały być na jutro z makaronem ale cóż siła wyższa nie mogłam się oprzeć :D

Jutro Ikea! :)
a co za tym idzie jak wszystko pójdzie po mojej myśli będę mieć owocne popołudnie w organizowaniu przestrzeni w szafie :) remont też ciągnie się i ciągnie, ale z tego co M mówi to za tydzień ponoć malowanie ehe jak się zdecyduje na kolor to może tak, dziś się pojawił problem z panelami bo nie wiem czy chce te co wcześniej upatrzyłam :D cudowna zmienność zdania..
 
reklama
Ja juz leży w łóżku i uciekam spać bo codziennie wstaje o 7 to moja pora i nie umiem dłużej pospać jedynie poleżeć ale nie da się usunąć. Jutro ma być ładna pogoda to mam zamiar wybrać się na działkę a od 27 kwietnia, chciałabym tam coś powrobic jakimś kwiatki zasadzia teraz wole nic nie robic bo nie chce ryzykować a od 27 mamy juz 38 tydzień to mały może wyjść :) chociaż 30 mamy 60 mojego taty wiec może akurat zrobi mi psikusa i zamiast iść na urodziny to wyląduje na porodowce fakt ze to będzie długi weekend ale dla mnie to chyba bez różnicy czy urodze w długi weekend czy po :D ważne żeby poród odbył się bez komplikacji i w miarę szybko :)
To kolorowych dziewczyny :*:*:*:*
 
Ja narazie dalej mam zepsutego laptopa a z telefonu nie mogę edytować listy więc wszystkie prośby proszę kierować do drugiej moderatorki :-)
Listę zaktualizyjemy jak już wszystkie się rozpakują bo to będzie najbardziej wiarygodne.

Plucik ja ostatnio próbowałam posadzić kwiatki na klombie i nie ma opcji. Brzuch tak przeszkadza, że nie potrafiłam znaleźć pozycji w której mogłabym to zrobić.
 
W czerwcu to mam zamiar być w fitnessclubie :-p termin z USG mam na 26 kwiecień, ale skurcze już idą więc zobaczymy czy będzie to data kontrolna - ustalona (taki mój lekarz ma pomysł), czy jednak będę czekać na spontaniczny początek porodu. Jestem za terminem spontanicznym, ale i położna i lekarz patrzą na mnie jak na świra, bo twierdzą, że lepiej w tym wieku się umówić, żeby na porodzie była właściwa obstawa.
Po 2 wywołanych porodach chciałam zobaczy jak matka natura kombinuje, zwłaszcza,, że to trzecie dziecko i nie spodziewam się w moim stanie przenosić.
pewnie będzie jeszcze inaczej znając życie:cool2:
 
Noo doczytalam ;-) ja mam termin na 11 maja i podobnie jak u Gosi bezpieczny termin wypada juz po 26 kwietnia i w zasadzie mogę tak rodzic, ale jak dotrwam do maja to też zła nie będę, chociaz przyznam, ze coraz mi ciężej i częściej zdarza sie narzekać na różne dolegliwości ale póki co w miare do przezycia.

Ja dzisiaj pokupilam proszki do prania i od poniedziałku biorę sie za pranie i prasowanie - czas najwyższy :-D kupilam dzisiaj tez w promocji w tesco pampersiaki i zrobilam ostatnie zamówienie z allegro, jakies ręczniki, wanienke, becik itp ;-)

A tymczasem kładę sie. Czuje sie śpiąca wiec moze nie będę sie warlac po łóżku jak dzisiejszej nocy.. co jakis czas sie przebudzalam jakas taka podenerwowana..

Słodkich snów dziewczynki :-*
 
Wioleta93 przewczoraj przesadzałam male iglaki w doniczkach na kolanach :) tylko ta pozycja była wygodna by brzusio nie przeszkadzał ;)
U mnie wylądowałam w końcu na czworaka ale jedną ręką nie za bardzo coś zrobię. Więc ogród się zapuszcza do porodu, mam nadzieję, że po będę w stanie coś ogarnąć.
 
Maui no najgorzej jest jak skurcze męczą długo a akcja porodowa nie chce iść. Ja teraz tez czuje skurcze. A przynajmniej łatwo je odróżnia od wypinania się młodego.

Ja jeszcze nie śpię. Dla odmiany oglądam film na tvnie.
 
A ja proszę młodego codziennie żeby wytrzymał do 30 kwietnia bo mi męża wysyłają 25-29 kwietnia na szkolenie a bez niego nie rodzę. Termin mam na 14 maj ale przez ten konflikt bedą mi wywoływać wcześniej


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam z rana ;-) jakie piękne słonko za oknem, aż miło. Oby juz tak zostało na cały dzień. Dzis nocka ładnie przespana, bez wstawania, nawet względnie szybko zasnelam, ogólnie pozytywnie,poza jednym szczegółem - nie wiedząc czemu zapocilam sie.. aż tak dziwnie.
 
Do góry