reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja mam termin na 10 maja. Mogę rodzić po 25. Ale na majówkę nie chcę rodzić :)

Ale chyba to nasze moderatorki zrobią nową listę jak się rozpakujemy :)
 
reklama
Wiecie co, przed ciążą uprawialam sport, a teraz mam zakwasy po wizycie u lekarza :o jak to szybko kondycję można stracić. A byłam tylko 3 godz na nogach, w tym ponad połowę czasu spędziłam na siedząco.

Coś bym przekąsila. ostatnio mam zbyt duży apetyt. Męża wysłałam na zakupy, może coś dobrego przywiezie ;)
 
GosiaLew ja mam termin z om na 6 i jakoś tak od samego początku mówię byle mnie tylko w weekend majowy nie złapało, czyżby jakieś przeczucie :D
Kurcze w ciągu jednego dnia waga mi skoczyła o 1,5kg co jest aż tak puchne, za prędko się cieszyłam że jakoś tragicznie nie przytyłam :(
 
Ja mam na 7 czy 9 maja wpisane juz nie pamietam!! :-o chociaz lekarz straszy ze koniec kwietnia raczej wiec nie nastawiam sie na maj i chyba tez w kwietniu mały wylezie takie mam przeczucie. A jak bedzie yo zobaczymy. Nie ukrywam ze tez nie chce mi sie do maja czekac. Tak jak ktoras z was powiedziala póki pracowalam (7 miesiac) bylo super, gonilam tu i tam nic mi nie dolegalo, potem zamieszanie z remontem,bieganie po sklepach itp tez ok. A teraz cisza i spokój i krotki spacer do sklepu powoduje zadyszke. Lubie byc w ciąży. Czuje ta magie i lubie miec brzuszek ale wiadomo im blizej konca tym trudniej. Tez pomarudze :p nie jest zle ale nie moge sie przyzwyczaic- i chyba juz tego nie zrobie - do ograniczeń fizyczno ruchowych. Odkurzenie calego mieszkania (80metrow) bez przerwy nie da rady. Ruszam sie jak pingwin, boli mnie brzuch jak przewracam die z boku na bok. Zle sypiam w nocy i zaczynam miewac nocami zgage. Skora pod biustem w tym wglebieniu nad brzuchem mnie boli bo biust ociera o brzuch a wyprostowana caly dzien nie moge siedziec i chodzic bo maly po zebrach wtedy kopie. No i seks nie ten bo ochota jest ale pozycje trzeba jakies dziwne dobierac zeby brzuch nie wadzil no i co chwila sikac mi sie chce a przerywanie w trakcie na siusiu to by bylo dziwne :p no i strasznie mi goraco i duszno,wszystkin w okolo zimno a ja sie pale z goraca. ale moglo byc gorzej :-D
 
Tak Tirli na stronie Akpolu jest info o tych targach. Myślę że będzie to na wzór targów w Mama i ja. W Akpolu można czasem fajne ciuszki w promocji znaleźć :)
 
Dziękuję Gosia wybieram się na te targi ;). W sumie większość rzeczy już mamy ale coś może jeszcze wpadnie w oko :)
Ktg i usg można wykonać niby bezpłatnie. Ciekawe ile będzie ludzi. A i jeszcze różne wykłady w tym Zawitkowski.

Waiting4beans no takie uroki 3 trymestru.
Ja mam problem już wejść po schodach na pierwsze piętro.

No ale po 38 tc jak brzuch się obniży powinno być lepiej, bo i z oddychaniem i na żołądek tak nie naciska. Gorzej tylko chodzić będzie bo dzidziuś niżej.
 
To ja zdecydowanie jednak wolę rozpakować się w maju, zresztą zobaczę jaki termin cc mi wyznacza, bo co lekarz to opinia. Termin z om mam tu chyba jeden z najpóźniej szych bo na 28 maja.
Ja ledwo chodzę przez ból kręgosłupa. Boliwia, rozumiem Cię z tymi zakwasami. .. po pół roku leżenia praktycznie pozanikały mi mięśnie, chodzenie i siedzenie jest trudne a wizyty u lekarza to było nie lada wyzwanie.
 
reklama
Ja też rezerwuję kwiecień!
Od wczoraj czuję ucisk w piersiach , jak leze to gorzej... juz tak chyba brzuch uciska
 
Ostatnia edycja:
Do góry