reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

ja weszłam na wątek „ile trwały starania u zdrowych osób” czy jakoś tak… jeszcze szybciej wyszłam z niego bo same komentarze, że praktycznie od razu😖 dlaczego ja, dlaczego Wy, dlaczego my 😭😭😭😭😭 codziennie mi towarzyszy ta myśl
Ja też odwiedziłam ten wątek.... I towarzyszyły mi podobne uczucia jak go przeglądnęłam, i pierwszą moją myślą było.... mi to już chyba nigdy nie wyjdzie.😔

Ale z drugiej strony, są też przykłady staraczek" weteranek" , którym wkońcu się udaje, więc nadzieja się jednak tli.

Oby nam wszystkim wkońcu się udało wygrać tą niesprawiedliwą walkę... 🤞🤞
 
reklama
Dobra, zrobilam drugi szczoszek jak sie umawiałyśmy i to przed 7! Ale sytuacja jest niemal identyczna. Druka kreseczka sie przebija, może nawet ciut lepiej niz wczoraj, ale jadal jest nieuchwytna dla aparatu. Zdjecie zrobione na parapecie, przed chwilą... nic, czekamy dalej...
 

Załączniki

  • 2402e8eb-bf31-4443-81be-c57f27a6d140.jpeg
    2402e8eb-bf31-4443-81be-c57f27a6d140.jpeg
    20,4 KB · Wyświetleń: 136
Dobra, zrobilam drugi szczoszek jak sie umawiałyśmy i to przed 7! Ale sytuacja jest niemal identyczna. Druka kreseczka sie przebija, może nawet ciut lepiej niz wczoraj, ale jadal jest nieuchwytna dla aparatu. Zdjecie zrobione na parapecie, przed chwilą... nic, czekamy dalej...
Przebija, widać coś 🤞
 
reklama
Do góry