reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Ale ja wiem jak on wygląda na zdjęciu 🤣 nie uchwyce.
Ludzkie oko chyba lepsze 🤣
Poczekam, rano po 7 melduje sie ze zdjęciem, nawet jak bedzie negatywne. Bo robilam teraz, z rozwodnionego szczocha, a zrobie z porannego 🤣
@AScarlett chyba wysyłała instrukcje jak dobrze zrobić zdjęcie testu. Polecamy na białym tle z lampą, a potem przybliżyć. Jakos tak to było 🙂
 
reklama
No aż takie zwidy bym miała? Kiedy negatyw to widze ewidentnie a tu po prostu bylam zdziwiona ze w polu drugiej kreski jest cień cienia... aj dobra, rano szczamy 🤣🤣
Będzie 💩 śmiechu 🤣🤣
Też bym chciała zobaczyć chociaż cień cienia 🙂 teraz jak nic nie wyjdzie to w następnym cyklu jestem umówiona na monitorowanie 🙂
 
reklama
Do góry