reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Kupa zawsze idzie na dół , uprośćmy 😁
a ja nie kumam, dlaczego niektorzy faceci nie chcą rozmawiać o kupie. Bylismy w kwietniu w Krakowie, zajebista miejscówka. Oczywiscie poszlam rano na 💩 i oczywiscie co? Moja stanęła w poprzek i zapchała kibel. Mowie jezu, nie zawołam P, bo przypał. Co tu zrobić. Spuszczam wodę 2gi raz, a ona lekko sie ruszyła. Mowie nie no, pchać reka nie będę. Jakos sie udalo, 💩 spłynęła, ale kibel zaczął wzbierać. Ni chuja, musze zawołać P. Oczywiscie udaje, ze nic sie nie stalo. I magicznym cudem kibel sie zapchał.
- robiłaś 💩?
- no tak, ale widzisz że nie ma!
- bo ona tam utknęła...
- nie! Zeszła!

Po czym poszedł i puścił pawia do jacuzzi...

Rzekłam: kochanie, normalizujmy kupę w związku. Ja nie sram brokatem i nie rzygam tęcza...
Na co, zmeczony konsulsjami P:
Nieprawda, dziewczyny W OGÓLE KUPY NIE ROBIĄ!!!!

🤣🤣🤣
 
reklama
a ja nie kumam, dlaczego niektorzy faceci nie chcą rozmawiać o kupie. Bylismy w kwietniu w Krakowie, zajebista miejscówka. Oczywiscie poszlam rano na 💩 i oczywiscie co? Moja stanęła w poprzek i zapchała kibel. Mowie jezu, nie zawołam P, bo przypał. Co tu zrobić. Spuszczam wodę 2gi raz, a ona lekko sie ruszyła. Mowie nie no, pchać reka nie będę. Jakos sie udalo, 💩 spłynęła, ale kibel zaczął wzbierać. Ni chuja, musze zawołać P. Oczywiscie udaje, ze nic sie nie stalo. I magicznym cudem kibel sie zapchał.
- robiłaś 💩?
- no tak, ale widzisz że nie ma!
- bo ona tam utknęła...
- nie! Zeszła!

Po czym poszedł i puścił pawia do jacuzzi...

Rzekłam: kochanie, normalizujmy kupę w związku. Ja nie sram brokatem i nie rzygam tęcza...
Na co, zmeczony konsulsjami P:
Nieprawda, dziewczyny W OGÓLE KUPY NIE ROBIĄ!!!!

🤣🤣🤣
Hahaha co za sytuacja, szczerze ja chyba też bym się nie przyznała do winy, tylko wywróciła bym oczami, i powiedziała, że nie wiem co tu się odwaliło 😆😆
 
Do góry