reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Ale na mnie to tak za bardzo nie liczcie, bo ja w pracy nie mam jak za bardzo, bo jak już ty tylko na przerwie- jak już nadrabiam po pracy, to dużo tematów już jest "po" to jak w pracy siedzę, to tylko reakcje głównie daje, jedynie wieczór nadrobić mogę i na weekend w międzyczasie 😃oczywiście staram się jak mogę być aktywna, z różnym skutkiem , ale wiecie , że tu jestem z Wami😉
 
reklama
Ale na mnie to tak za bardzo nie liczcie, bo ja w pracy nie mam jak za bardzo, bo jak już ty tylko na przerwie- jak już nadrabiam po pracy, to dużo tematów już jest "po" to jak w pracy siedzę, to tylko reakcje głównie daje, jedynie wieczór nadrobić mogę i na weekend w międzyczasie 😃oczywiście staram się jak mogę być aktywna, z różnym skutkiem , ale wiecie , że tu jestem z Wami😉
Wystarczy, że codziennie wrzucisz 7 gifów z kupami w oddzielnych wiadomościach 🤣🤣🤣
 
Wystarczy, że codziennie wrzucisz 7 gifów z kupami w oddzielnych wiadomościach 🤣🤣🤣
cat caca GIF by marko
 
reklama
Do góry