reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
No nie przypuszczałam, że tyle lat istnieje. Teraz bardziej jakieś grupki fejsbukowe chyba popularne są, ale tam każdy z imienia i nazwiska to niefajnie bo jednak się okazuje, że jacyś znajomi czytają i później wszystko wiedzą.
Sama prawda, jak byłam chwile na tych grupach na fb to co chwile były dramy, że laska nie zdążyła jeszcze nikomu o ciąży powiedzieć, a już jakiś dobry znajomy ją tam wypatrzył i rozpowiedział wszystkim 🙃 dlatego duża część pisze teraz z anonima, ale znów rozmawiać sobie z anonimem to też średnio 🤷🏼‍♀️
Kiedyś jeszcze wiem, że popularny był wizaz ale teraz to już niestety chyba martwe forum, dlatego trafiłam na BB 😁
 
Ostatnia edycja:
Sama prawda, jak byłam chwile na tych grupach na fb to co chwile były dramy, że laska nie zdąrzyła jeszcze nikomu o ciąży powiedzieć, a już jakiś dobry znajomy ją tam wypatrzył i rozpowiedział wszystkim 🙃 dlatego duża część pisze teraz z anonima, ale znów rozmawiać sobie z anonimem to też średnio 🤷🏼‍♀️
Kiedyś jeszcze wiem, że popularny był wizaz ale teraz to już niestety chyba martwe forum, dlatego trafiłam na BB 😁
ja dołączyłam do grupy o niepłodności, ale te anonimy mnie zniechęciły. Wszyscy pytający walą z anonima a ja mam odpowiadać z imienia i nazwiska... No niekoniecznie mi to odpowiada 😅
 
Laski jest biel.wizyra czy cos przebija ? Bo mi oczy plataja figle
 

Załączniki

  • 3c653907-0011-4d33-9250-a7c7c7a16833.jpeg
    3c653907-0011-4d33-9250-a7c7c7a16833.jpeg
    29,4 KB · Wyświetleń: 143
  • 5de8e51a-04d7-4003-920d-26d512118ae1.jpeg
    5de8e51a-04d7-4003-920d-26d512118ae1.jpeg
    29,1 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Do góry