reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
tak, ale to było w kwietniu 😝 Wyłapałam betę 5,4 🙊🙉🙈 Tak wyglądał test po powrocie z bety
A który masz teraz tydzień? I jak ogólnie się czujesz? Ja bol głowy ale znośny, do tego uczucie zapchanego nosa i jak oddycham to takie to powietrze jakby gorace. Sporadycznie lekki bol,ciągnięcie w dole brzucha
 
A czemu chcesz dołączyć na pauzę? Moze warto obserwować jednak ten cykl I dać sobie szansę? Smutno mi, że tyle pauzujących na moim wątku.
Bo zaczęłam robić szczepienie od kleszczowego zapalenia mózgu. Pierwszą dawkę już zrobiłam, jutro czeka na mnie druga. Niestety nie wiedziałam, ze nie można robić tej szczepionki w trakcie starań albo w ciąży. A zrobić szczepienie muszę, bo często chodzimy na szlaki, a zarażonych kleszczy u nas jest bardzo dużo. Co do obserwowania cyklu, to właśnie to będzie mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury. Już 3 dni za mną i pierwszy dzień - 36.00, drugi - 36.12, dzisiaj 36.13. I teraz zastanawiam się, czy nie powinnam zamówić drugiego termometru, bo chyba za niska jest ta temperatura albo faktycznie ze mną jest coś nie tak.
 
reklama
Do góry