reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Uważam ze dziś widzę od razu ten cień 🤷‍♀️ nie będę dalej katować głowy pójdę se na betę xd i będzie po wszystkim



Oby nie było po waszystkim. Oby to był dopiero początek 💪💪💪
 
reklama
Ja kocham granata, są już gotowe do kupienia ogarnięte, ale moja pazerność nadal mówi, " kup i obierz sobie sama wyjdzie taniej, plus dodatkowy argument, skąd wiesz, że ktoś, kto to obierał zachował higienę, miał rękawiczki" 😁
Ostatnio też kupiłam w całości I obierałam opierdzieliłam sokiem białą bluzkę, bo oczywiście nie mogła założyć czarnej😆
Na czerwone plamy na białej bluzce dobrze sprawdza się wrzatek. Nie wiem czy przy granacie zadziała ale po wiśniach i truskawkah schodzi od razu ;)
 
Uważam ze dziś widzę od razu ten cień 🤷‍♀️ nie będę dalej katować głowy pójdę se na betę xd i będzie po wszystkim



no na drugim zdjęciu ewidentnie cień się czai!
 
Uważam ze dziś widzę od razu ten cień 🤷‍♀️ nie będę dalej katować głowy pójdę se na betę xd i będzie po wszystkim



Leć na bete! Cień widać! Odczaruj ten Maj!

A u mnie podobna sytuacja do tej z poprzedniego cyklu. Zerknijcie na moj wykress, owulka byla wczoraj nie? 😒 a nie w poniedziałek….
 

Załączniki

  • IMG_7974.jpeg
    IMG_7974.jpeg
    129,7 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Leć na bete! Cień widać! Odczaruj ten Maj!

A u mnie podobna sytuacja do tej z poprzedniego cyklu. Zerknijcie na moj wykress, owulka byla wczoraj nie? 😒 a nie w poniedziałek….
A dobrze mierzyrz temperature? tzn czy trzymasz się zasad? Bo według wykresu owu jeszcze nie było, może być dziś. Jeśli się mylę to niech któraś mnie poprawi ;)
 
Do góry