reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Dzisiaj miałam szalony dzień. Najpierw zoo - potem wieczorek u znajomych, 1 para polroczne dziecko, 2 para w ciąży, tuż przed porodem. No i fajnie siedzimy sobie, smiejemy się, po czym znajoma mowi (rok tylko mlodsza), że ona nie ma problemu z zajsciem w ciążę, że wyciągnęła spirale i miesiąc po, była juz w ciąży. I ten moj usmiech lekko sztuczny, że ja do tej pory tez tak myślałam, i niestety.... i ona przypomniała jak dwa lata temu dobie śmialyśmy się, ze z wozkiem razem będziemy spacerować i nie dotrzymałam słowa i moj śmiech, że mąż na kursie i omijamy owulacje, wiec co ja mogę. A tak na serio? Może omijamy, ale nie zawsze nic z tego. Nie bylo mi jakos mocno przykro, ale zakuło mnie tak ze dwa razy... ale przeciez nie kazdemu opowiem od a do z swoje zycie intymno- prokreacyjne.... a ****....ć to pomysłałam i przykryłam wszystko śmiechem.
 
Ja w kwietniu byłam na pauzie, bo w dniu owu miałam laparo 😃 później mąż bał się mnie ruszać, później okres, w pt stary idzie na badanie nasienia, więc jeszcze abstynencja iiiii po 3 tyg w końcu będzie seks🤤🥹 moja chcica jest wielka 😃
 
reklama
Do góry