reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Dziewczyny jak myslicie. Skoro owulacje naprawdopodobniej mialam 28/29.04 to ma jakis sens isc teraz w piatek 5.05 isc na bhcg ? Bo na test wiadomo ze za wczesnie.
moim zdaniem nie ma. Chyba, że i tak idziesz zrobić proga w 7dpo i nie szkoda Ci kasy na betę, ale negatywna beta w 6/7dpo i tak nic Ci nie powie
 
reklama
No i jak nie beta to chyba 3 dni przed @ tez nie bede testowac jak w grudniu bo bede sie schizowac nie potrzebnie :p.
 
to poczekam do @ jednak ;p chociaz glowa plata figle.
Ja mam takie zdanie, że betę warto robić dopiero jak jakiś cień zamajaczy na teście 🙂
Każdemu co innego pomaga. Ja testowalam dość wcześnie nawet i od 6dpo bo mi to pomagało. Miewałam też cykle kiedy testowalam tylko raz 10-12 dpo. Ale jednak żeby zrobić betę muszę mieć powód, a biały test mi go nie daje 🙂
 
Ja mam takie zdanie, że betę warto robić dopiero jak jakiś cień zamajaczy na teście 🙂
Każdemu co innego pomaga. Ja testowalam dość wcześnie nawet i od 6dpo bo mi to pomagało. Miewałam też cykle kiedy testowalam tylko raz 10-12 dpo. Ale jednak żeby zrobić betę muszę mieć powód, a biały test mi go nie daje 🙂
Rozumiem i masz racje w sumie glupota by bylo wydawac tyle kasy zeby zrobaczyc tylko czy sie udalo. Lepiej zrobic to po cieniu na tescie i sprawdzic przyrosty.
 
reklama
Wiem, że nie powinnam ale mnie beta i progesteron kosztowały 0 złotych i uważam, że to uczciwa cena xD
Polecam pakiet w lux med :D
Zależy od lekarza czy da skierowanie bo ja mam pakiet jakiś tam sredni, nie najniższy ale też nie VIP i tylko raz dostałam skierowanie na betę. Bez skierowania nie zrobię. Swoją drogą go nie wykorzystalam bo nie było po co i przepadło 🤣
 
Do góry