reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
O jaa, aż mi się przypomniało, że widziałam ostatnio taki wątek na forum gdzie dziewczyna dodała testy ciążowe z pytaniem czy pozytyw i ktoś jej odpisał, że na płytkowe testy się nie sika 😆 Bo były takie zalane sikami, krople sików na tym plastiku 🫣🤣
tez to dzisiaj widzialam i zastanawialam sie czy ona prosto z kubeczka odmierzala te krople czy co xd
 
ale ja też ostatnio stwierdziłam, że nasikam bezpośrednio na strumieniowy test a nie będę zbierać do kubka i miałam taki mocny strumień, że olałam cały test, swoje nogi i podłogę wokół kibelka, bo taki rozbryzg był xD
Ej ja na strumieniowe zawsze lałam, nigdy do kubka 🫣🤣
 
reklama
ale ja też ostatnio stwierdziłam, że nasikam bezpośrednio na strumieniowy test a nie będę zbierać do kubka i miałam taki mocny strumień, że olałam cały test, swoje nogi i podłogę wokół kibelka, bo taki rozbryzg był xD
też mi to przydarzyło za pierwszym razem 😂 później było lepiej, osikiwalam sobie tylko rękę już 😅
 
Do góry