reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Hej ;-) Ja dzisiaj po wizycie, wszytko ok z dzidziusiem i ze mną ;-) Dziewczynka kolejny raz potwierdzona na 100% ;-) Zdrowa i połówkowe bad. Wstanie w normie. Ma już 406 gr. Moja szyjka aż 4,4 cm więc ok. Niestety 3d nie wyszło bo mała się cały czas chowała za rękami i nogami, uparciuch ;-) No i najgorzej z tą wagą, już +10,5 kg :/ Aha i dostałam skierowanie na "glukozę" fuuuj....
 
reklama
Bozka ja dostałam wytyczne na ostatniej wizycie i nie wolno dodawać cytryny może fałszować wyniki. No i mnie w przyszlym tygodniu też czeka to badanie i o ile wypicie glukozy to nie jakaś tragedia to siedzieć dwie godziny i czekać mnie przeraża i to jeszcze bez śniadania i bez pica, masakra.
 
Kokardka ale ty masz 75 g i dwie godziny tak? Bo jezeli ma sie 50 o godz to mozna, wyczytalam nawet ostatnio ze mozna byc po sniadaniu ale o to zapytam sie poloznej bo wczesniej sie z tym nie spotkalam
 
No mi przy 50 lekarz noc nie mowil o cytryznie, kolezanka mi powiedziala ze mozna na wszelki wypadek wzielam i zapytalam sie w laboratorium czy mozna, to babeczka sama mi wscisnela, ale przy 75 to juz jest chyba jakies podejrzenie cukrzycy i wlasnie nic nie wolno, mam nadzieje ze bede miala 50 i uzyje cytryny :)
 
Domi super ze wszystko dobrze:) gratuluje:)
Bozka glukoza sama w sobie nie jest taka straszna tylko tak jak mowi Kokardkaa wysiedziec te dwie godziny i nie zwrocic tego dziadostwa to wyczyn :(
Ja mialam 75g i lekarz mowil ze moge cytryne ale zapomnialam zabrac i obylo sie bez...
 
reklama
Do góry