reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Czemu ja nie mam takiego ładnie zbudowanego Mikołaja.. :no:

Nie dość, że 3 dni czekałam na polecony z W-wy do W-wy, to jeszcze mi paczka w inpoście zaginęła!
Dostałam smsa, żeby ją odebrać, a paczki nie ma. Super...

Z pozytywów: wreszcie wybraliśmy płytki na podłogę. Ufff... bo od miesiąca myśleliśmy, szukaliśmy i nic.. a remont coraz bliżej. :happy:
 
Cześć dziewczyny :)

U mnie Mikołaj był, chyba nie byłam tak bardzo niegrzeczna ;-) objadam się właśnie czekoladkami, później pewnie moje kiszki będą bardzo cierpieć :D
Wróciliśmy właśnie z objazdu po chrześniakach z prezentami od Mikołaja :)
teraz czas na odpoczynek. Czy Was też brzuch boli/zakłuje jak się schylacie, podniesiecie wysoko nogę, albo podnosicie się z oparcia fotela tylko na mięśniach brzucha itp. ? ja tak mam i zastanawia mnie czy to normalne.... Ostatnio po zakupach spodni przez 3 dni mnie brzuch bolał. Dziś w nocy w trakcie seksu tak mi się brzuch napiął, że aż zrezygnowaliśmy z dalszego przytulania... Boję się, że coś zaczyna się dziać i lekarz każe mi zaraz leżeć plackiem :(
 
Beata caly papier byl brudny tak na bezowo-rozowo. badania nie mialam wiec nie po nim, ale podejrzewaja ze to przez ten dowcipny progesteron. oby to bylo tylko to.

Matik rozmiary malenstwa? mam, ale nie mam ladnego zdjecia. myslisz ze pisac same wymiary na watku USG?

bozka ja juz sie martwilam ze Ciebie tak dopadlo,a tu sie okazuje ze to u syna! moze idzcie do innego lekarza? bo jednak brzmi powaznie. zdrowka!

Rukmini dzieki za opisanie metod. z psami tak sie udalo, ale z kotami... szczerze to nawet nie probowalam bo nie wyobrazalam sobie ze tak mozna. niby jak sie podniesie glos i kaze im zejsc, to schodza, ale trzy sekundy pozniej juz sa spowrotem ;-) dzieki za informacje o kubeczku! powiem Ci ze milo czytac, jak CI sie nastroj do dziecka zmienia :tak:

Ania o tym masazu nie slyszalam, ale brzuszka oczywiscie dotykam i masuje tez aplikujac balsam w nadzieji ze unikne rozstepow. o tym, ze nie powinno sie nie dotykac tez slyszalam,ale wydaje mi sie ze to na pozniejszym etapie i to jakos naprawde czesto by trzeba bylo.

Corrine mnie czasem cos zakluje ale nie az tak jak Ty piszesz. powiedz o tym lekarzowi. mysle ze nie powinien kazac lezec Ci plackiem, ale pewnie zaleci Ci nospe i magnez. te leki z tego co wiem to nie zaszkodza nawet jak sama wezmiesz.
 
Wpisz suselku na ten dział usg
A ze bez zdjecia to trudno

Ja dzis mam bardzo mało czasu
Maż jutro leci do Polski od niespodziewanie tak szybko
Myśleliśmy ze trochę później i zdążę zamówić wózek kołyskę
A tu cały piątek obdzwonilam pół Polski i nie ma mojego wózka nie mówiąc o kołysce szok
Bardzo szkoda myśleliśmy ze nam sie uda oszczędzić ok 200 euro jak nie wiecej
Ale niestety szkoda
No ale przywozi mi ogórków kiszonych i śledzi po kaszubsku ha ha ale ja za tym tęsknię :)

No i do środy będę sama z dziecmi ale w środę wieczorkiem rodzice moi juz przylatują a mąź bedzie sobota/niedziela ach będę tęsknić

Ale juz porządki praktycznie świąteczne za mna ;) mąź mi dzis wkońcu bardzo pomógł ;)
 
Dziewczyny, czy któraś ma pomysł (sprawdzony), gdzie kupić meble do kuchni?
Nie wiem, jak się za to zabrać.
Nie wiem, gdzie szukać, nie wiem, co bym chciała.. a czas nagli!
W IKEA jakoś nic mnie nie zauroczyło (już prędzej szafy! Cudne. Kupimy do salonu).
Mamy maleńką kuchnię (2 x 2 m) i musimy to jakoś z głowa urządzić, żeby pomieścić co trzeba, ale żeby zostało nam miejsce na poruszanie się między meblami. :-p
 
reklama
W internecie znajdę tysiące takich firm.
Dlatego pytam, czy któraś z Was ma coś poleconego.
To trochę za droga impreza, żeby zupełnie w ciemno się decydować.
Byliśmy już dziś w jednym takim miejscu. Babka bardzo sensownie w kilka minut narysowała nam projekt kuchni i zrobiła wycenę. Podała adres www do katalogu, ale nic mi się w nim nie podoba. Ich meble do mnie nie przemawiają. :-(
W dodatku ciężko mi sobie coś wyobrazić. Chyba jestem wyobraźniowo upośledzona. Nie umiem sobie wyobrazić narysowanego projektu, ani mebli z katalogu u nas w mieszkaniu. Porażka.. i jak ja mam urządzić mieszkanie, jak się na tym nie znam. :szok:
Już wybranie podłogi uważam za swój życiowy sukces! hahaha.. :-D
 
Do góry