reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dziewczyny słyszalyscie o masazu powlok brzusznych przeciwko rozstepom Michaliny Wislockiej? Zastanawiam sie czy jest bezpieczny moze bym skusila sie go wyprobowac ale moja polozna ostanio powiedziała zeby w ogole nie dotykac brzucha bo to moze doprowadzic do skurczy chyba trochę przesadzila ciezko nie dotykac brzuszka przeciez; )
 
reklama
bozka trzymam kciuki! I myśl o Maluszku i staraj się nie denerwować...wiem, że to łatwo się mówi i są sytuacje, kiedy po prostu się nie da nie denerwować... Ale teraz dzieciątko i Ty jesteście najważniejsi!
 
Aniaa wiele razy slyszalam ze czeste glaskanie brzucha moze wywolywac skorcze. Jak dotniesz raz na jakis czas zeby kopniaki poczoc to ok ale kobiety czasem maja taki odruch glaska ia i nie powinno sie wlasnie tak robic.
 
Ja znowu slyszalam ze w przypadku ciazy zagrozonej nie mozna glaskac bo skurcze mozna wywolac, a w normalnie przebiegajacej ciazy glaskanie nawet wskazane bo sie wiez z dzieckiem nawiazuje
 
bozka wychodzę z tego samego założenia - najważniejsze, że dzieciaczek zdrowy:) współczuję Ci z tym nadciśnieniem strasznie... ciekawa jestem jak to u mnie się potoczy i czy mi się z tym upiecze...

vivid a to już połówkowe będziesz miała?

Połówkowe mam dzien później, 18.12 u innego gina, poleconego przez mojego (kolega z pracy w szpitalu). Takze 17go pewnie tylko zerknie w wyniki, pewnie skieruje na krzywa cukrowa i inne, a 18go liczę na konkretne wieści :-)
 
Udanych mikołajek dziewczyny!!
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1417867530612.jpeg
    uploadfromtaptalk1417867530612.jpeg
    26,2 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Grzeczna bylam i nic nie dostałam; p a moj synek lobuz maly dostal i co to za sprawiedliwość:D

Czarnulka - haha dobre :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry