reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Aniaa22 ja robilam Holtera na samym.początku ciazy nawet jeszcze nie wiedzialam ze jestem. Wyszlo mi pare dodatkowych skurczy i przyspieszone tetno wysilkowe. W spoczynku ok. Kardiolodzy uwazaja ze jeśli serce jest zdrowe to te skurcze nie sa groźne. A doraźnie bierze sie na nie metoprolol właśnie jak juz nie mozna dac rady. Ja narazie staram sie nic nie brac poza magnezem i potasem.
 
Lisica super z tą toxo! W końcu możesz odetchnąć:)

Bella ja całe życie miałam niskie tak 90/60 zwykle.. a od kiedy w ciąży jestem to podskoczyło, ale ciągle w normie tak 120/80 średnio... o wizytach u lekarza zawsze wyższe:p ale to dla mnie duży stres za każdym razem, więc nie ma co się dziwić:p

Rukmini
ja chciałabym się całkiem na kindla przestawić, ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu:) lubię mieć książkę w ręku i ten jej zapach też lubię;)
 
Vivid - zerknelam na jej ksiazki i faktycznie zapowiadają się ciekawie:) odwiedze bibliotekę która mam pod nosem i zobaczymy co beda mieli z jej książek; ) a ktora podobala Ci się najbardziej ?; D nie wiem na jaka sie zdecydowac; )
Lubie tez książki oparte na faktach np Placz niemymi łzami masakra jakas ale przeczytalam ja w pare dni; )
Polecam tez Alicya autorstwa SeneceLa Patricka duzo krwi i sexu; D

Ciężko powiedzieć, ale chyba "Granice szaleństwa" i "Czarny piątek", chociaż "W ułamku sekundy" też było dobre. Ciężko mi się "Kolekcjonera" czytało, ale może dlatego, że zabierałam się do niego, jak pies do jeża :)
Ona pisze serię o agentce Maggie O'Dell i w kolejnych książkach nawiązuje do wydarzeń z poprzednich, więc pewnie najlepiej od początku zacząć. Ja mam wreszcie Dotyk zła, który jest pierwszy w serii, więc zacznę od początku, żeby mieć ciągłość wydarzeń :)
 
Ja polecam serie książek Ludluma
Na podstawie jego książek były filmy
Tożsamość Borna

Moja mama go też czytywała, Koontza, w ogóle lubiła jakieś psychologiczne, thrillery medyczne. Ja się jeszcze jej książek nie odważyłam czytać :) Z obyczajowych poleciła mi Rosamunde Pilcher "Poszukiwacze muszelek" i bardzo mi się podobała, no i "Kwiat pustyni" - też warta przeczytania. Potem jeszcze dostałam od koleżanek "Spaloną żywcem". Aż strach myśleć co te biedne dziewczyny przeżywają w Afryce, choć nie tylko...
 
Lisica super wieści, możesz odetchnąć. Przypomnij mi prosze jak wysokie miałaś igg.

Co do książek to ja polecam koonza i kinga, właściwie wszystki są ekstra jeśli ktoś lubi takie klimaty.
 
reklama
nie odnoszę się, bo niedawno wróciłam...zwariowany dzień....

byłam zobaczyć Wiki <3 Boze jaka ona maleńka, a jaka śliczna!! :-D zakochałam sie... i swoje juz bym chciała a gdzie tu do maja... :sorry:

Teraz zerknęłam w książeczkę, ze mam hemoglobine 10...tez macie taki niską?? Dobrze, ze chociaz mocz bez zarzutu ;-)

Doktor w sumienie mówił, ze NIE jest źle wiec moze nie ma czym sie martwić?

a no i wróciłam do wagi sprzed ciazy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry