reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Przeczytalam w ktorej czesci Wroclawia mieszkasz, na oczy chyba tez juz mi pada, z Walbrzycha

Czarnulka gratuluje udanej wizyty, styczen juz tuz, tuz, grudzien, w gtudniu swieta przygotowania itp wiec zleci
 
reklama
Dziewczyny jakie książki polecacie na nude kryminały najlepiej ? :) ostatnio czytalam Niechciane a teraz Upadek ale jakos mi nie "wchodzi" :)

Ja polecam Alex Kavę - pochłaniałam ją od liceum - ksiązki były w bibliotece i bez problemu dostaniesz w księgarniach. W pracy kupujemy sobie male prezenty na urodziny/imieniny i dziewczyny wiedzą, że chcę mieć pakiet Kavy - mam już 10, brakuje jeszcze kilku, mniej więcej raz w roku wydaje nową. W poniedziałek dostałam właśnie zaległy urodzinowy prezent - "Dotyk zła" :-) a do tego "Woziłam arabskie księżniczki", bo mówiłam dziewczynom, że jak nie znajdą Kavy, to chcę tę. I mam obie :D Od siostry dostałam drugą część Greya :D Ale nie wiem czy to dobra lektura na teraz, bo znowu zaczną się sny erotyczne :-D
 
vivid o greyu też pomyślałam;D w sumie może sobie wrócę do tego...;))) lepsze erotyki od wojny ;-)

a ja dziś zamówiłam sobie w końcu kindla:D i jestem przeszczęśliwa, bo u nas w domu już powoli nie ma gdzie książek trzymać:)
 
Hej ;)
Byłam u zakaźnika. To stara infekcja, dziecko jest zdrowe. Ufff...

Z książek polecam pozycje Donato Carrisi - są dość mocne ale nie można się od nich oderwać. I serię pani Iris Johansen o Eve Duncan.
 
Vivid - zerknelam na jej ksiazki i faktycznie zapowiadają się ciekawie:) odwiedze bibliotekę która mam pod nosem i zobaczymy co beda mieli z jej książek; ) a ktora podobala Ci się najbardziej ?; D nie wiem na jaka sie zdecydowac; )
Lubie tez książki oparte na faktach np Placz niemymi łzami masakra jakas ale przeczytalam ja w pare dni; )
Polecam tez Alicya autorstwa SeneceLa Patricka duzo krwi i sexu; D
 
Mnie Kava przeraża. Nie umiem tego czytać. Lubie kryminały, ale takie bez scen grozy.
Oczywiście filmów tego typu też nie mogę oglądać. :no:

A kindla kocham! To nie to co zwykła książka, ale i tak jest fantastyczny - do czytania w podroży, na wakacjach, w komunikacji miejskiej albo wieczorem w sypialni, gdy mężuś już śpi (mówię o tym podświetlanym).
 
No dziewczyny ja bylam dzisiaj u kardiologa na echo serca i na konsultacji odnosnie tego isoptinu. A wiec echo w porzadku,serce organiczne zdrowe. Kardiolog powiedziała ze nie ma potrzeby brac na stale żadnych lekow. A te niemiarowe bicie serca co gin wyczul to były pewnie dodatkowe skurcze serca ktore ma każdy a zwlaszcza nerwus taki jak ja ;) ogolnie kazdy je ma i nie sa groźne. Ciśnienie mam kontrolować bo tez raczej mi skacze na tle nerwowym. Gdyby jednak mi dokuczalo mocno kołatanie albo cisnienie nie chcialo spsc to mam wziąć połówkę metoprololu a nie isoptinu ale tylko doraźnie. Dala mi zaświadczenie dla gina nawet ze nie ma potrzeby brania leku na stale. Zadzwonilan do ginekologa i mowie co i jak, stwierdził se skoro kardiolog tak mówi to niech tak bedzie. Troche odetchnelam :) a wy jakie macie cisnienie?
 
Ja mam ciśnienie zwykle między 90/60 a 125/80.. różne pomiędzy.
A u lekarza zawsze powyżej 140/90.. dlatego mam przykaz mierzenia w domu.
 
reklama
Bella ja tez właśnie biegam po lekarzach a propo kolotania serca na echu nic mi nie wyszlo i na 12.12 mam sie zglosic na holter. ; ) tylko ze mi pare lat temu wykryli arytmie niby nie grozna ale mi dokucza teraz bardziej; ) tez jestem nerwus straszny moze to tez dlatego; )
 
Do góry