reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Może poskutkuje ale bardzo pokrzywdzony nie będzie bo zaraz ma urodziny, gwiazda więc jak co roku masa, masa prezentów będzie. My na Mikołaja robimy symboliczne prezenty, mój ukochany nie dostanie bo dopiero na święta przyjedzie więc dostanie jeden porządny:-D
A wogóle to siostra wymyśliła w tym roku losy i kto kogo wylosował to dostanie od tej osoby prezent. Będzie śmiesznie:-D
 
reklama
z tymi losami fajna sprawa:-)
my na mikołaja sobie nie robimy na gwiazdkę tak no i rocznice ślubu w święta mamy :-)
Dla młodej na mikołaja zawsze jakiś malutki prezent, a i tak zawsze dostanie od dziadków i cioci.
Na gwiazdkę się zastanawiamy bo wymyśliła sobie furby-ego ale ta cena:szok:
 
Wszystko ok dzidzia rośnie wazy juz 180gr szok :)
Nadal jest dziewczynką :)
Ból jest od rosnącej macicy i mam masować to miejsce i łykać magnez
Uf jestem szczęśliwa :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1416920966.082985.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416920966.082985.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416920966.082985.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry