reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Hej wszystkim Kasiom wszystkiego najlepszego:)
Aaaale sobie pospałam dopiero wstałam...
Ja też nie mam dostępu:( taki komunikat wyskakuje...
Beata. nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora
podobnie jak Lisica mam kropeczke na końcu i może została pominięta??

Powodzenie dla wizytujących:D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Wszystkim Kasiom wszystkiego najlepszego w dniu imienin :-*

kciuki za wizyty! &&&

Podeślijcie do mnie tego śniegu, bo u mnie 2st. bezchmurne niebo i pełne słońce....

Idę sprawdzić czy u mnie zamknięty działa :)
 
U mnie też sypie byliśmy z młodym 20min na spacerze ale taki mokry ten śnieg że trzeba było wracać bo czapki i rękawiczki przemoczone.

Beata, Lisica moze faktycznie to o tą kropeczke chodzi, Katagorka na wizycie jak wróci to pewnie będzie mogła to sprawdzić.
 
Macie już prezenty lub pomysły na prezent dla dzieci od Mikołaja? ;) bo ja się głowię co mojemu urwisowi kupić i nie mogę się zdecydować :-/
 
MAgnesia, ja najczęściej czuje że idzie takie spięcie, i rozpływa mi się po brzuchu do wielkości i kształtów miej więcej awokado. Nie boli ale gdy dotkne palcem to to miejsce jest twarde i czuć zresztą takie dziwne napięcie. Tak przez chwilę i odpuszcza...
 
reklama
Do góry