reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Magnesia jak tylko chwilę wypchniete to może dzidzia. Stawianie to takie jakby skurcze wtedy brzuch jest twardy mocno i pobolewa. I tak kilka razy dziennie.

Dziewczyny na pewno kropeczki winne Katagorka jak wróci pewnie powalczy z tym.
Choc dziwne ze adminka nie podała jej ze takich osób nie ma.moze jest ba forum inna Lisica BEZ Kropki.

Ja synkowi chce kupić duplo laptop edukacyjny i jakiś zestaw do ciastoliny. Zresztą moje dziecię ciągle coś od nas dostaje wiec to żadne święto dla niego
 
reklama
Dzień dobry w południe ;-)
Nie daję rady być na bieżąco po wieczorze i poranku, za długo jestem offline ;-)
Spię w kratkę budzę się co 2 godziny, siku, picie i przewracanie się z boku na bok...

Śnieg mokry pada, ja i tak nie wychodzę ale jest szaro buro, nic się nie chce.

Kasie - wszystkiego co najlepsze dla Was, spełnienia marzeń, zdrowych dzieci :-)

Co do szczepień do ja na razie nie orientuję się, kompletnie nie znam się na niczym związanym z dziećmi :zawstydzona/y:

Lisico trzymam kciuki aby lekarz optymistycznie rozwiał wątpliwości co do toxo.
 
Mitaginka lekarz kazał brać magnez i nospe. No biorę jeszcze ciągle duphaston na tego krwiaka ale to chyba nie ma wpływu. Jak leżę jest ok a ze mogę pozwolić sobie na lezenie bo jestem na l4 mały jest u niani do 16 potem mąż ogarnia nim zakupy spacery a w domku bawię się nim w zabawy siedząc leżąc.staram się nie brać nospy za dużo bo magnez ok ale z ta nospa jest roZNie wiec jak pomaga oszczędzanie się to wolę to niz leki.
 
reklama
Do góry