reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Odnośnie szkoły rodzenia to zależy od szkoły. Mi marzyła się taka gdzie pokażą jak pielęgnować maleństwo jak robić masaż itp a była u mnie taka ze 2 razy w tyg po 45 min ćwiczyli smy(oddech i wogole gimnastyka) i ciągle o porodzie polozna mówiła ze kiedy jechać do szpitala i tyle.
 
u mnie szkoła rodzenia jest za free przy szpitalu-całkiem fajna z młodą chodziłam-ale przy porodzie i tak wszystkiego zapomniałam:-)
pod koniec ciąży można się zapisać o ile dobrze pamiętam po 30 tyg
pewnie tym razem też się wybiorę
 
Ale duzo stron do nadrobienia...!
Ja chyba zwariuję, wczoraj tylko odrobinę mi się polepszyło z gardłem i zatokami juz się zaczynam cieszyć a tu od razu jakaś infekcja z żółtymi upławami...nieee...wizyta w piątek

Przypomniało mi się ze sposobów na choroby gardło/katar też inhalol (inhalacje) jest ok.



Co do włosów do mi wypadają bardzo, te na głowie oczywiście, te na całym ciele poza głową mają się świetnie ;-)

W ogóle nie czuję uroków 2 trymestru.

W temacie poduszki rogala to ja planuję zakup poduszki motherhood.
 
Ostatnia edycja:
Tak pomyślałam Matik.z tel możesz wejść klikając tam u góry gdzie maj 2015 i pojawia się lista wybierasz forum potem fora ciążowe- przyszłe namy- majowe mamy i są wszystkie nasze watki
 
byłam na poczcie zanieść l4 i co? I koło poczty jest kebab i tak nim pachniało, że szok. I zażyczyłam sobie, aby mąż, jak będzie wracał z pracy, to mi właśnie takiego kebaba przyniósł :-D
 
Hej dziewczyny :)


Macie już brzuszki?

Stwierdziłam dziś, jak sobie zrobiłam foto, że rooosnę :)
DSC_0086.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0086.jpg
    DSC_0086.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 55
magnesia mój lekarz mówił, ze wymioty mogą potrwać do 18tc:baffled:

ja naszczęście czasem jeszcze haftne jak mam pusty żołądek i coś mi zaśmierdzi...:cool2:
 
reklama
Do góry