reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Forum faktycznie jest niebezpieczne - ciągle ktoś mi w myślach czyta :-) jak nie frytki, kapusta, fasolka po bretońsku, to dentysta, wypadające włosy :D Moje włosy od jakichś trzech lat wypadają od wiosny do późnej jesieni i w zimie się uspokajają. Póki co jeszcze lecą. Wmawiam sobie, że to wina długości, bo długie są, ale naprawdę, wiązałam gumkę na 3 razy, a teraz muszę na 4. Jak po ciąży wypadają garściami, to chyba przestanę wiązać, żeby się nie stresować :)
 
reklama
Mi włosy też wypadają, dentysta się o mnie pyta, paznokcie czekają zeby je pomalować no i jak zwykle głodna zię zrobiłam po przeczytaniu ;) :D

Co do pieluszek to nie odważyłabym się na wielorazowe, za wygodna jestem. Poza tym jak sobie pomyśle że przebierałabym tak jak synia przez ten pierwszy okres czyli co karmienie kupa czyli co ok 1,5 godz to sobie policzcie ile pieluch na dobe szło szok
 
ten watek zamknięty niby jest ok-ja również pewnie bardziej bym się otworzyła i jestem za ale...
-można kogoś naprawdę urazić
-też nie do końca będzie bezpieczny-ludzie są różni i nigdy nic nie wiadomo
???
 
jeżeli chodzi o kulinarne rzeczy to ja wczoraj cały słoiczek grzybów w occie zjadłam-pyyycha (normalnie grzybów raczej nie jem)
i mam ochotę na smalec ze skwarkami mniam:-D
normalnie szok te zachcianki i ciągle chce mi się pić-też tak macie?
 
No nie wiem dziewczyny jak uważacie wszystkim dostęp czy ustalamy jakieś ograniczenie typu jak ktoś tu zagłada raz w miesiącu to nie ma ? Hm nie wiem bo szczerze to żadna pewność kto co i jak
Ale mozna okazać sie zdjęciem i dowodem albo?
Nie wiem nie znam sie na tym dziewczyny weźmy sie za to i spokój :)
 
reklama
Witam :)
Mnie standardowo boli głowa od rana, czasem się już zastanawiam czy mi tam coś nie siedzi dziwnego... :confused:
Ja też jestem wiecznie głodna, ale staram się w miarę jeść regularnie bo tak najłatwiej jest utrzymać zachcianki w ryzach :D chociaż przed chwilą pochłonęłam pół paczki biszkoptów :p jak na razie mam 2 kg więcej.

mAgnesia, współczuję bardzo, wiem jakie to okropne. Mnie ciągnie jeszcze na wymioty, ale tylko wtedy kiedy jestem bardzo głodna.

Mnie włosy zaczęły lecieć kilka lat temu, przerzedziły się bardzo:( przerobiłam już wszelkie wcierki i olejowanie. Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że jest lepiej, nie lecą już tak bardzo. Ale w ciąży nie widzę z nimi jakiejś poprawy szczególnej. Jak po urodzeniu zaczną mi się sypać znowu to się chyba zapłaczę.
Dentysta na mnie również czeka, ale na razie wstrzymałam się z wszelkimi naprawami. Na początku nieświadoma jeszcze ciąży miałam znieczulenie, później namówiona zdecydowałam się na drugie, ale jakoś nie jestem pewna co do tego. Niektórzy lekarze mówią, żeby nie robić znieczuleń. Inni, że to nie ma wpływu. Na pewno w naszym II trymestrze jest już dużo bezpieczniej.
Wczoraj wieczorem również malowałam sobie paznokcie, ale staram się to szybko robić i nie wdychać tego świństwa.

Ja wizytę mam dopiero 17 grudnia :( czy Wy robicie za każdym razem USG ? ostatnio mnie lekarz zaskoczył pytaniem czy chcę bo nie ma potrzeby. Ja oczywiście chciałam, ale potem się nad tym zastanawiałam, czy jest sens robić USG i czy to nie ma jakiegoś wpływu na dziecko ?

Verna, ja słyszałam, że najlepiej jest pójść na szkołę rodzenia jak najpóźniej, bo tak to się wszystko zapomina. Sama też się zastanawiam nad tym, czy warto. U mnie w mieście jest taki program, do którego jak się zapiszę to mam za darmo zajęcia podobne do szkoły rodzenia. Tyle, że odbywa się to w szpitalu na drugim końcu miasta i dojazd tam zabiera mi 1,5 godziny :(((
 
Do góry