reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja mam poduszkę motherhood. Siostra ją kupowała, jak była w ciąży z bliźniakami, bardzo się jej sprawdziła, też podczas karmienia.
Właśnie muszę ją wyciągnąć bo coraz gorzej mi się śpi ..

mitaginka no nieźle .. teraz i ja muszę dzwonić do męża
:-D kebaba nie jadłam wieki ..
 
reklama
Jestem juz po wizycie, naszczescie z malenstwem wszystko dobrze, lekarz mnie dokladnie przebadal i powiedzial ze te bole nie maja nic wspolnego z ciazą, na cale szczescie. Musze jedynie wybrac sie do specjalisty przebadac nerki.Dziekuje dziewczyny za wszystkie &&&&&& :-* Z tych calych nerwow i stresow to zapomnialam sie pochwalic ze od 21.11 czuje ruchy :-)
 
No właśnie, jak tam płeć? Ja mam wizytę w środę i po cichu liczę, że może coś wypatrzy. Choć jak pytałam tydzień temu, to mówił, że na połówkowych w grudniu będzie raczej wiadomo.
Ciekawe od czego zależy, że jeden lekarz powie choćby na 80%, że dziewczynka w 13tym czy 14tym tygodniu, a inny nawet nie podejmuje tematu, że może coś się uda zobaczyć w 18tym...

Ja się dziś umówiłam na te połówkowe na 18 grudnia :-) do tego drugiego lekarza, poleconego przez mojego :)
 
Monia gratuluje

Nie każdy lekarz sie dobrze zna po za tym nie Awsze dobrze widać a jak nie jest pewien to woli nie mowić zeby sie nikt nie nastawiał
Moja odrazu mi powiedziała że jak nie bedzie pewna to nie powie , No to byliśmy pewni że nic nie powie a tu niespodzianka :)
 
A ja jem pysznego naleśnika ze szpinakiem i serem camembert :-) tego mi było trzeba. Na jutro fasolka po bretońsku :-D
Moje dziecko oczywiście w wywiadzie zdrowe :-/ osłuchowo czysty. Wg lekarki to początek infekcji wirusowej i alergia... Tyle że katar ma typowo bakteryjny :-/ no nic, spróbujemy się leczyć Neosine. Oby nie skończyło się znów szpitalem i zapaleniem płuc.
 
reklama
Do góry