reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Bella ja takiego bólu nie miałam, łapią mnie takie chwilowe kłucia w różnych miejscach, najczęściej po którejś stronie brzucha, o których mój lekarz powiedział, że są normalne i mam się nie przejmować... Parę dni temu miałam takie skurcze po 15 minut, ale zdarzyły się dwa razy i od tamtej pory już dzięki Bogu mnie nie łapią...
Bozka dobrze, że Twój gin w końcu się porządnie Tobą zajął i nie zbagatelizował tych zawrotów głowy i ciśnienia... Ja czekam do następnej wizyty i też chyba zainwestuję w ciśnieniomierz i będę się sprawdzać, bo to nie ma co...
Dziewczyny cudownie, że Maleństwa zdrowe i ładnie rosną:) to najważniejsze:)
 
reklama
No prace mam siedzącą to raczej sie nie przeforsowalam to taki dziwny bol ale tylko wlasnie podczas chodzenia....mam nadzieje ze minie.
 
Verna jak juz bedziesz inwestowac to w naramienny bo sa lepsze od nadgarstkowych

Bella ja nie odpowiedzialam bo nie mialam stycznosci, a moze za duzo siedzialas to tez nie jest najlepsza pozycja, ja np nie moge siedziec na drewnuanych krzeslach w przychodniach

Mam nadzieje ze lekarz juz taki zostanie a nie ze mial dzisiaj jakis wyjaykowy dzien albo gorszy i dltego dokladniejszy bo do tej pory taki nie byl
 
Bella ja też się nie wypowiedziałam bo nic na ten temat nie wiem... mnie czasem kluje pępek. Może boli Cię bo wszystko tam się rozciąga. Pewnie tak właśnie jest.

Ja jutro mam urodziny, zaplanowałam różne potrawy które będę robić pierwszy raz, mam nadzieję że wyjdą ;-) póki co zamacerowalam dwa gatunki mięsa ;-)
 
mnie też boli w okolicy łonowej ale dzisiaj praiwe cały czas na nogach i to już ze zmeczenia, nie martwie sie tym tylko czas odpoczac i tyle i tez mi sie nasila jak chodze.Teraz leże i praktycznie nie czuje

jutro lepie mase pierogów, na samą myśl o której skończe aż mi się nie chce
a więc idę spać bo im wcześniej zaczne tym szybciej skończe
udanego wieczoru
 
Majowka@ no wlasnie jak tez jak leze i sie nie ruszam to jest ok a jak wstane albo podniose nogę to od razu boli...mam nadzieje ze to nic ppwaznego....
 
reklama
Jezusie właśnie zjadłam tak obrzydliwe kwaśnego i gorzkiego grejpfruta, że moje kubki smakowe dostały orgazmu :-D
Ten mój chłop to nas jednak kocha :-D jakiś czas temu marudziłam mu o grejpfruta a on po czasie jeszcze pamiętał, że niedawno miałam chcice na ten owoc :-)
I pomyśleć, że kiedyś niecierpiałam grejpfrutów :-D czego to ciąża nie zrobi z kobiety:-D
 
Do góry