reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam się dziś w nie dobrej kondycji...Ból głowy od wczoraj wieczorem i uwaga. ..pierwszy raz w ciąży zwymiotowalam... cale śniadanie. Ledwo żyje. A teraz w 2 trymestrze podobno maja ustac wymioty a mnie się zaczynają? ??
 
reklama
Cześć dziewczyny, umówiłam się dziś do innego gina na usg ale na lepszym sprzęcie niż ma mój. Mam ograniczone zaufanie do lekarzy i dlatego ide do innego dziś wieczorem.Cieszę się bo zobaczę swoją kropeczkę i będę mieć nagranie z wizyty:-) No to miłego czwartku
 
majówk@ kciuki za wizytę!

jup żeby to był jednorazowy incydent z wymiotami.

verna ja mam przepisaną luteinę dopochw. ale kurcze od tygodnia nie wykupiłam recepty. Dziś idę do apteki. Powtórzę też badania moczu.
 
Moja koleżanka też miała taką sytuacje że do samego końca na każdym usg mówili jej że dziewczynka, nawet w dniu porodu w szpitalu jak robili usg to mówili że dziewczynka a kilka godzin później gdy dziecko się urodziło okazało się ślicznym chłopcem, to dopiero szok.

Majówka powodzenia dziś.
 
Eweli85 - dzięki, mam nadzieję, że te wymioty i mdłości pójdą sobie...

Beata- ty tez dopiero teraz masz takie dolegliwości ?

Mdli mnie,głowa boli,leżę nie posprzatane, nie ugotowane....
 
reklama
Jak tam Wasze głowy? wczoraj u mnie było dobrze do wieczora, a jak się zaczęło przed spaniem, tak do teraz boli, a moje apapy na głowę zużyłam w poniedziałek, bo niestety tylko saszetkę 2 tab. miałam... Ciężki tydzień z tą głową.
Ja miałam wizytę na dzień przed pełnymi 14 tyg i gin nawet nie wspomniał o płci, więc chyba muszę grzecznie czekać ;)
Buteleczki nabyliśmy Avent, ale niestety żadnego doświadczenia w tej kwestii nie mam.
Wczoraj byliśmy w drogerii Natura, a tam na dziale z dziecięcymi kosmetykami wisiały takie słodkie mini skarpetki - coś czuję, że na zbliżające się urodziny wolałabym dostać coś dla bobo niż dla siebie :D

Miłego dzionka, do weekendu już niedaleko :-)
Mnie boli głowa od samego rana.. i nie mija.
Ale ból znośny, tzn. da się z nim funkcjonować, nie muszę leżeć plackiem.

Moja Martynka w 15tc była chłopakiem :p a trzy tyg później juz dziewczynka wiec teraz nawet nie pytałam o płeć.
Też nie pytałam, choć lekarz coś tam przebąkiwał.

U moich szwagrów było podobnie. W 13tc był chłopak, a w 17 już dziewczyna. Ciekawe, co naprawdę im się urodzi.

Tak naprawdę to będzie wiadomo, jak dorośnie.
Wiecie tyle teraz tego.. zmiany płci i te sprawy. :rofl2:
 
Do góry