reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Gratulacje udanych wizyt i powodzenia na dzisiejszych.

Ja tez po ciezkiej nocy, a dzien taki ponury nie napawa optymuzmem

Dziewczyny plec wiadoma na 100% bedzie wiadoma jak sie urodzi, sama lezalam z dziewczyna ktora miala usg 3d robione kilka razy i zawsze byl chlopak, nawet jak bylysmy na usg w szpitalu lekarz mowil ze chlopak a w ten sam dzien urodzila dziewczynke
 
Hej gratuluje udanych wizyt i powodzenia dzisiaj :)
Mi zapowiada się paskudny dzień od rana samego wymioty:( jak na poczatku w ogóle nie wymiotowalam tak teraz codziennie... Masakra jakaś :((
 
Bozka to dziwne bo jeśli gin widzi co tam jest to chyba powinien poznać no chyba ze dziecko zaciska nóżki i gin nie widzi. To dopiero by było wszystko kupione dla chłopca a tu babeczka
 
Czarnulka to spory ten krwiak ale masz dwa wymiary a on ma 3 jak każda bryła i gin ci podał tylko te 2 zapytaj o grubość
 
Verna, nie przejmuj się, bo u mnie z brzuchem też na razie lipa, pod koniec dnia, jak nie napinam, to moze lekko wzdęty i trochę jak w ciąży, a tak to wygląda prawie jak zwykle, tyle, że rozpinam spodnie jak siedzę.
 
Dziewczyny a bierzecie luteinę dopochwową? Ja aplikuję rano i wieczorem po 100mg, ale mam po niej straszne problemy, co chwile jakieś paskudztwo mi się przyplątuje:/ Wolałabym podmienić na duphaston - zostały mi jeszcze dwa op., ale boję się sama decydować...
 
reklama
Hej dziewczyny rana
Co do ci do Elewlin ja nie widzę na tym zdjęciu 3D a masz zwykle zdjęcie ?

Ja jutro na wizyte i mam nadzieje ze wszystko ok oraz dowiem sie co dalej robimy

Ja zauwazyłam ze mi brzuch powiększa sie z środy na czwartek i tak tez raczej miałam owulację , ciekawe czy to właśnie dlatego tak sie dzieje szok
Dzis mam sprzątać i nie mam ochoty masakra miałam to zrobic wczoraj i noc nie zrobiłam :(

Na tak wczesnym etapie poznaje sie po nubach jeśli sa płaskie to dziewczynkowe jeśli dostają do góry to chłopięce ale za ok 1lub 2 tyg. Juz beda normalne narządy :)
Ciekawe czy nadal będę mieć dziewczynkę ;)
Obojętnie ważne zeby było zdrowe
 
Do góry