reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam dziewczyny środowo! :)

Mam dziś tyyle roboty, że na samą myśl mi się odechciewa :D

Ogólnie jeszcze wszystko ok, trochę kręgosłup boli, ale u mnie chyba normalne :p

Buziaczek :))
 
Cześć Mamuśki piękna pogoda się zapowiada, aż miło. Po cichu liczę aby jutro też tak było bo mój synuś jutro będzie maszerował z 5 km w obchodzie z okazji 11 listopada a jak pogoda nie dopisze to zaraz coś złapie.
Co do spania to ja na ogół śpie do 7=7.30 jutro muszę wstac wcześnie bo młody na 8 do szkoły.
Życzę miłego dzionka
 
Jup ooo, w profamilii na NFZ? To super, wyniki testu na pewno będą dobre ;) ja czekam na usg 14.11.

Wbrew pozorom dużo na NFZ można tam zrobić, wizyty też, tylko ja chodzę akurat do lekarza, który nie ma kontraktu wiec wizyty są prywatne i płacę :/

To do Twojego usg już też nie długo :-)

Jestem alergikiem i teraz też mam często jakieś dziwne wysypki, ale niczym nie smaruję bo narazie do przeżycia są, ale puder byłby ok.

Jeżeli chodzi o prace domowe to u mnie porażka, nie mam siły...
Jestem bardzo nie perfekcyjną panią domu, a myślałam, że na l4 zajmę się domem....
 
No i ja witam sie z rana i ju w 15 tyg wow
Co do sprzątania to mało mam siły ochota ogromna bo patrzeć na to nie mogę
Dzis mam plan posprzątać :)
A i wyboistej mam usg kontrolne u innego lekarza który tez spojrzy czy wszystko Oki :)
 
Witam się srodowo;) ja zaraz się ogatniam i z M jedziemy obejrzeć auto:)
mAgnesia ja mam 0- a mój A+ te przeciwciała bada się w takim przypadku 3 razy w czasie ciąży bo przeciwciała mogą się pokazać niezależnie od tego czy wystąpił juz konflikt czy nie tak mi mój gin tlumaczyl
 
MAgnesia no właśnie wielkość mojego brzucha bardzo mnie dziwi. Póki co bliźniąt nie stwierdzono a w pierwszej ciąży miałam malutki brzuszek.
 
reklama
Do góry