reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dzień dobry dziewczyny!

Asiaf
- a co ci wyszło w badaniu? Mi również wyszedł kiepski mocz - po raz kolejny... ale na razie biorę urofuraginum 2x2 przez tydzień, później 2x1 przez kolejny tydzień i powtórzę mocz. Jak trzeba będzie - no to antybiotyk. Niestety w ciąży infekcje pochwy i różne świństwa w moczu występują bardzo często. Trzymaj się!
Czarnulka - nic dziwnego, że tak zareagował twój organizm. 2 h przy garach to naprawdę bardzo dużo czasu wbrew pozorom - szczególnie kiedy ciąża w większości jest na leżąco. Musisz jednak przystopować, albo gotować na siedząco ;) Trzymaj się!

Widziałam brzuszki piękne! Rośniemyyyy rośniemy;) i bardzo dobrze;)

Dziewczyny czy macie takie dziwne odczucia jakby kłucia w pochwie? Ja tak wczoraj miałam i nie wiem czy to coś niepokojącego czy wszystko się rozciąga... miałam takie uczucie na samym początku ciąży...
Pozdrawiam!
 
reklama
PieTrUcha ja mam takie klucie w pochwie. Aktualnie biorę Nystatynę na infekcje, może to klucie to objaw infekcji. W pierwszej ciąży tez tam miałam i tez częste infekcje ale też szyjka mi się skracala a czytałam gdzieś że wtedy może być takie klucie wiec juz nie wiem.

A macie taki ucisk w podbrzuszu? Na środku? Nie wiem czy mięsień czy pęcherz czy co...
 
Ja Też mam klucia ale mi się wydaje ze to od rozciągania macicy.pewnie tez ucisk na pęcherz przy tym. Ale też wyszly mi teraz bakterie w moczu wiec niewiem.w sumie nic mnie nie piecze nie swędzi. Noszę przewiewna bieliznę. No niewiem dziś mam o 20 wizytę zObaczymy co gin powie
 
Karenm- a USG też masz???

Dziewczyny macie już coś kjupione dla maluszków? zastanawiam się teraz nad butelkami... miała któraś z LOVI doczynienia?
 
Hej u mnie dziś ciężki dzień leżymy:) brak sił na wszystko
głowa boli,mięśnie bolą nie mam na nic ochoty nawet na jedzenie do śniadania się zmusiłam :(

Ja zakupilam Btelkę firmy MAM antykolkowa i z funkcją samosterylizacji polecam od kilku lat moje koleżanki ich używają i są bardzo zadowolone dlatego się skusiłam http://www.mambaby.com/pl/produkty/butelki-kubeczki/
sa drogie ale warto ostatnio była promocja na nie w carrefur były po 19 zł
 
Didi usg miałam w pt genetyczne.niewiem czy będę mieć. Bardziej omówienie pappa l4 recepty badanie ginekologiczne.moze podejrzymy szybko dzidzie ale niewiem.
My używaliśmy medele ale mam też lovi ze smoczkiem trojprzeplywowym.medela niestety nie ma smoczkow do kaszek. A że używaliśmy smoczka z lovi myśleliśmy ze będzie chciał z tej butli.niestety żadna inna butelka jak medele w grę nie wchodzi. Ale moim zdaniem lovi przyzwoita butelka.

Matik ty karmilas chłopców piersią?
Jup zastanawialas się nad karmieniem bliźniąt?
 
Karem tak tak piersią przez 3 miesiące bi pozniej było juz za mało i potrzebowali dużo jedzenia :) było bardzo głodni i na prawdę dużo jedli :) choć co 3 godz :)
 
reklama
Witam wszystkie jak to ujęto w nazwie postu majowe mamusie. Jestem na forum nową osobą (dzisiaj się zarejestrowałam), ale termin również mam na maj - dokładnie 22. Od kilku dni czytam Wasze posty i również zapragnęłam się troszkę poudzielać, tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża i przyznam szczerze jestem troszkę przerażona m.in. tym co się dzieje z moim ciałem a już nie wspomnę z psychiką.
Mam nadzieję , że forum cały czas będzie na takich "wysokich obrotach" jak do tej pory. Ciesze się, że nie jestem sama z różnymi problemami:) Pozdrawiam Was gorąco dziewczyny. Wkrótce ponownie się odezwe:)
 
Do góry