reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam z rana w sumie jest 4 nad ranem ale ja spac nie moge
Wcziraj bylam u gina tym razem nie mialam 3d ale jakos sie nie przejelam maluszek ma 4.85 i strasznie sie wiercil kolejne usg 18 listopada wtedy moze poznam płeć:-D
Lisica- ja na brzuchu mialam pol ciazy wysypke. I tylko na brzuchu i lekarz w sumie nic nie powiedzial co to...
 
Dzien dobry z łóżka :) dzis uznalam, ze chcialabym zostac w domu i na szczęście dyr nie miał nic przeciw. Niestety juz się rozbudzilam i nie wiem czy jeszcze pośpię. Poki co jak sprzątam, czy gotuje, to nic złego sie nie dzieje. Wczoraj 3h zabraly mi placki po węgiersku, czego w połowie roboty zaczelam żałować, bo jednak leżenie jest przyjemniejsze. Wracam chyba do gotowania rzeczy które same sie robią :) polecam pałki z kurczaka obtoczyć w sosie sojowym i ziolach prowansalskich. Wstawić na 1-2h do lodówki, potem wybełtać z ketchupem i musztardą francuska i do piekarnika - miodzio! Tylko uważać na sos sojowy, bo jest mocno słony.
Milego dnia!
 
Mnie znów po 5 obudził ból głowy. I miałam potem problem z zaśnięciem. Może to wszystko na zmianę pogody bo dziś chyba ostatni ładny dzień.
 
reklama
Asia a kiedy robilas badania moczu?

Juz ze 4 tygodnie temu moze wiecej ale mialam zrobic nastepne dopiero przed wozyta bo wzielam ppdwojny antybiotyk na stan zapalny w moczu i mialam czekac zeby sprawdzic czy dziala. Boze tak sie boje ze wyladuje w szpitalu na dozylnym...
 
Do góry