reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czarnulka mówią ze takie omdlenia w ciąży to norma... Moze się połoz odpocznij...
Lisica niestety Ci nie pomoge... Nie wiem co to moze być...
 
reklama
Beatko ale przecież cały czas leże :(
Tylko dziś stwierdziłam ze chociaż spróbuję coś porobić.... Na siedząco obralam ziemniaki na obiad, schabowego rozbilam, no generalnie przygotowałam wszystko do obiadu.
I zrobiłam sernik na zimno.... Tzn moja praca ograniczyła się tylko do wlania mleka, dosypania proszku z paczki i potem wyłożenie na herbatniki na blaszki... I po 2h pokroilam ananasa.... Tyle... Galaretka juz nawet nie zdążyłam zalać tego...Czy to az tak dużo? :(
 
No jak napisałaś, że pochojrakowałaś to myślałam o czymś cięższym,,, a co mówi Twój lekarz na temat leżenia? każe leżeć non stop czy możesz coś robić?
 
Jeden każe leżeć, wstawać tylko na posiłki i do łazienki co by zrobić obok siebie... A drugi kazał się oszczędzać nie dźwigać, polegiwac ale nie koniecznie ciągle leżeć...
A napisałam że pochojrakowalam, bo dawno już tyle nie zrobiłam ;)
 
Może po długiej przerwie Twój organizm tak zareagował na wysiłek... Ale teraz nic Cię nie boli? Wszystko ok jest? Czy masz jakieś niepokojące objawy?
 
reklama
Ja też że za dużo ostatnio robię sprzątanie gotowanie zakupy i dziś wszystko od popołudnia leze bo czuje kręgosłup, pachwiny i trochę brzuch na wysokości nerek
Czarnulka odpoczywaj !
 
Do góry