reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Matik wlasnie biore i to duza dawke. wiec to nie to. wiekszosc takich historii w internecie na tym juz etapie konczyla sie dobrze, ale sie martwie.
myslicie ze jak jutro nic nie bedzie to moge uznac ze ok?

Beata no to mnie przestraszylas. a w ktorym tygodniu to bylo? u mnie w sumie ostatnio tez podobnie sie zaczelo, ale to bylo w 6stym tygodniu i bijacego serduszka nigdy nie zobaczylam.
 
reklama
Ile ma dzidzia to tylko z tych dwóch badań prenatalnych co mi w szpitalu robili to wiem, bicia serca u niego do tej pory nie widziałam i nie słyszałam tyle tylko ze na pierwszej wizycie odpowiedział na parę pytań i daje l4 i skierowanie na dalsze badania,a co z moim kręgosłupem podczad porodu na to już nie odpowiedzial
 
Kropeczka to są obawy większości kobiet w ciąży,ale zapewniam Cię że nawet nie będziesz wiedziała skąd masz taką wiedzę żeby wiedzieć co robić i jak postępować,wierz mi miałam 17 lat jak urodziłam Angelike nie miałam pojęcia co do czego Ale gdy przywiezlismy ja do domu to samo wszystko jakoś szło,nie raz z nią poplakalam bo nie wiedziałam o co chodzi ale uczyłam się jej na pamięć.obserwowałam i po kilku dniach wiedziałam jaki płacz do jedzenia jaki do mokrej pieluch a jaki do bolacego brzuszka,każde dziecko jest inne i wierz mi dziś mam takie same obawy jak ty bo pomimo tego że mam 2 dzieci 15 lat od ostatniej to są wieki a obawy te same. Życzę ci wiary w siebie wiem że świetnie sobie poradzisz:-D


Molisek dziękuje za słowa otuchy :-) Oby tak było bo naprawdę mam spore obawy będę powoli dorastać do myśli że jakoś to się wszystko ułoży i tego będę się trzymać ;-)
 
Asiaf może i przesadzam ale nie jestem już młoda dziewczyna,obawy mam ogromne tym bardziej że jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i nie chcę dziecka na wózku wychować nie daj Bóg czego dlatego szukam lekarza konkretnego i rozumnego moze być niedelikatny aby miał rozum i wiedzę i dbał o 'moje dziecko!!!
 
hej!
Gratuluję udanych wizyt!

Susel - brązowe plamienie nie musi świadczyć o czymś złym. Przy luteinie dopochwowej zdarza się często. Natomiast jeżeli tylko czujesz się niepewnie - to jedź na IP niech ci zrobią usg - może masz jakiegoś krwiaka, który się opróżnia?
Milly - a miałaś już kiedyś problemy z szyjką? Ja właśnie obawiam się tego...


Dziewczyny - ciężko trafić na odpowiedniego lekarza. Ale trzeba zmieniać, jak nam nie odpowiada! Jest ich tylu, że nawet nie ma nad czym się zastanawiać! Przez niedopatrzenie lekarza mogą dziać się różne rzeczy...
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Żyję, tylko latam w tą i w tamtą i po prostu nie mam czasu, żeby usiąść na komputer :/

Teraz zawirowanie ze ślubem :)

Jestem już na zwolnieniu, na razie rodzinnym na 80 %, ale w piątek mam wizytę u gina i mam nadzieje, że dostanę ciążowe zwolnienie :)

Pozdrawiam wszystkie z Was i jednocześnie każdą z osobna ;))
 
Do góry