reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Auralka ja mam jakieś 3 przystanki do szpitala bielańskiego ;-) Na bielanach mieszkam do końca października potem wracam do Pionek i będę przyjeżdżać na wizyty do gina. :happy:
 
reklama
wada serca + przebyta w tym roku zakrzepica z zatorem i w związku z tym jest problem z porodem, bo ze względu na serce powinnam mieć cc, a ze względu na zakrzepicę sn... ale szczerze nie przejmuję się tym i wierzę, że wszystko będzie dobrze :-) chociaż przez pół ciąży będę musiała codziennie robić sobie zastrzyki i latać w specjalnych rajstopach ;-)
Moja koleznaka z kwietniowek tez sobie heparyne ladowala przez cala ciaze, odstawila dopiero pod koniec do porodu , rodzila naturalnie ale z granica wiec przy konkretnym znieczuleniu.

Dziewczyny cały dzień szwankowala mi aplikacja w telefonie, wiec jestem dość do tylu. Przeczytam was wieczorem, a póki co chciałam podziękować wszystkim za kciuki :)

beta 319,7 :) z 94,3.
Piękna beta gratulacje :)
Auralka ja chodzę do dr. Cezary Grabosz on przyjmuje w szpitalu Praskim w Warszawie
Asiaf może i burak trochę z tego twojego gina ale z tego też co piszesz widać że się interesuje dzieckiem i może nie jest wylewny ale ważne żeby dobrze się dzidzią zajął. :happy:
Burak jak cholera ale i tak go uwielbiam w koncu od tego jest zebu sie troszczyc o moje dziecko a nie o moje widzimisie. I szczery jest, nie udaje gaeniusza, na USG genetyczne wyslal mnie do specjalisty z tej dziedziny a nie udawal ze w tym tez jest zajebisty. :)
 
Lisica gratuluje No to teraz spokojnie ;)

Oj temat pracodawca i pracownik
No tak tylko ze jak mu nie powiesz a byłaś juz u lekaża to nie możesz mu powiedzieć że nie wiesz i ciąży
Poza tym 3 miesiące zatrudnienia nie wiem czy dają juz te wszysykie świadczenia ? Wiem ze po skończonym 3 miesiącu podczas umowy ona sie przedłuża do porodu i automatycznie wygasa

Trzymam kciuki żeby sie udało ;)


3 min usg? Wow mi tak szybko robili że niezdążyłam telefonem nagrać :)


GRATULUJĘ Bliźniąt brawo :)
 
Asiaf u mnie sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo ja ze względu na wadę serca nie powinnam rodzić siłami natury i nie chodzi o moje widzimisię czy "chyba lepiej byłoby", ale o rzeczywiste przeciwskazania... ale na razie nie chcę o tym myśleć ;-) co lekarze zadecydują to będzie ;-) a tymczasem borem lasem idę zająć się młodym :-)

A jak syna rodziłaś? Miałaś już wtedy ta wade serca?
 
miałam, ale wtedy o niej nie wiedziałam i najpierw rodziłam sn, a potem się aktywowała, więc zawieźli mnie na cito na cc i dopiero po porodzie mi ją zdiagnozowano...

Uuuuu to nieciekawie. To pewnie cc bedziesz miala rylko bedziesz musiala odstawic heparyne, jesli to mozliwe... Ale faktycznie poród wysokiego ryzyka.
 
Lisica Super!! Bardzo się cieszę:tak::tak::tak:

auralka no nieźle masz.. ja też mam wadę serca, wykrytą niedawno. Pierwszy poród miałam cc także spokojnie, bo i dziecko źle ułożone i ja mam problemy z siatkówką oka. Teraz myślę, że też będzie cc..
 
Przekroczyłyśmy 100stron, ale super :)
Miałam iść do biblioteki i nie poszłam ;))
Nikola teraz bajki ogląda, a ja czekam na mojego chłopa i chyba spać pojdę :cool:
Nie do życia jestem :(
 
A mój M. Ma dziś urodziny. Upiekłyśmy z mała ciasto, tyle że najpierw nie dodałyśmy proszku do pieczenia, a potem trochę się przypaliło :/
A u mnie pseudo kaca ciąg dalszy
 
reklama
To trzymajcie kciuki za mnie w czwartek bo jak pisalam u mnie takze jest szansa na bliznaki bi pecherzyk byl tak maly ze w sumie stwierszil ze chyba swa widzial... a tak pozatym to przez weekend mnir nie będzie także buziaczki dziewczyny pamietajcie o mnie

Asia- ja mieszkam obok ale w sumir tak często bywam ze moge powiedziec ze prawir mieszkam
 
Do góry