reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Auralka - to na pewno sama chemia ;) w domu mam pyszny serniczek na zimno ze wczoraj, ale zupełnie nie mam na niego ochoty :confused: za to na myśl o ciachu śmig - mig ślinka mi cieknie ;)
 
Ło matko auralka nie dobijaj ciężarnych !
Mi sie tak nic nie chce... Maz wziąl mloda na rower a ja mam pranie do rozwieszenia i gary do umycia i za cholere sie nie moge za to wziasc... A obiadu dzisiaj nie robiłam bo zamowiliśmy chińskie :p
 
Didi - u mnie też szansa na bliźniaki ,bo jedne już mam, ale przyznam, że wolałabym tym razem jedno..Choć Tobie życzę z całego serca :tak:
Ale przy mojej becie to raczej marne szanse..
 
Dziewczyny, a może zrobimy wątek wizytowy? Byśmy tam mogły opisywać nasze lekarskie odwiedziny. Co wy na to?
Widze, że na innych wątkach są takie tematy
 
moje bliźniaki to chłopcy, Krzyś i Staś, w październiku skończą 8 lat.
Początki były baaardzo trudne, tym bardziej, że jak się chłopcy się urodzili córka miała 21 miesięcy..
teraz jak wszystko pójdzie pomyślnie będzie o wiele lepiej, bo będzie miał mi kto pomagać przy maluszku :-D
a Twoje bliźniaki w jakim wieku są?
 
Pierwszy szok mija oswaja my się z mężem z ta radosna nowina.ktora mama spodziewa się bliźniaków? Katka i ....?
Ja już jestem na l4 ze względu na tego Krwiąka i poronienie zagrażające. Niewiem jak to będzie w firmie.jestem główna księgowa i tak szybko nikogo nie znajdą a skarbowka nie zna litosci
 
reklama
Do góry